HaberlerKripto Para Haberleri

En Karlı Kripto Madencileri Kripto Para Piyasasını Vurdu

BITMANU, şimdiye kadarki en karlı kripto madencilerinin yakın zamanda piyasaya sürülmesinden bu yana kripto pazarındaki bir sonraki büyük isim olarak hızla ortaya çıkıyor. BITMANU’nun BM1, BM2 ve BM Pro madencileri tarafından yaratılan büyük etki, şaşırtıcı hash güçlerine ve karlılıklarına bağlanabilir.

Karlı kripto madenciliği zaman içinde giderek zorlaştıkça, geleneksel GPU madencileri, önemli ölçüde daha yüksek hash oranları sunan daha verimli ASIC madencilerinin yolunu açtı. Ancak BITMANU, şimdiye kadar bilinmeyen hash oranları ile bunu tamamen yeni bir seviyeye taşıdı. Bu hash oranları sayesinde BITMANU, kârlılık açısından mevcut tüm madencileri geride bıraktı.

Dikkatinizi Çekebilir: Coinrise, Riskli Kripto Pazarıyla Mücadele İçin Önlemler Uyguladı

Aşağıda, BITMANU’nun en güçlü madencilik donanımı olan BM Pro’nun hash oranlarına ve karlılığına genel bir bakış sunulmaktadır.

Coin      Karma Oranı                 Güç Tüketimi                Aylık Kar
BTC        1950 TH/s                       2200 W                          $18k
LTC        200 GH/s                         2200 W                          $20k
ETH       13 GH/s                           2200 W                          $22k
XMR      16 MH/s                          2200 W                          $27k

Doğal olarak BITMANU, son birkaç ayda madencilik teçhizatlarına yönelik artan bir talep yaşadı. Şirketin ilk müşterilerinin çoğu yatırımlarını geri alabildi ve yaklaşık bir ay içinde kâr etmeye başladı.

BITMANU ayrıca madencilerinin kullanımının çok kolay olması ve madencilik bilgisi veya deneyimi ne olursa olsun herkes tarafından kullanılabilmesi nedeniyle piyasada oldukça heyecan yarattı. Tak ve çalıştır üniteleri, BITMANU yazılımı ve kullanımı kolay bir arayüz ile Linux tabanlı sistem ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Optimum madencilik performansı için yalnızca minimum 10 KB/sn hız gerektiğinden, kullanıcıların internet bağlantılarını yükseltmelerine gerek yoktur.

BITMANU, her türlü yazılım veya donanım sorununu kapsayan kapsamlı ürün garantisine ek olarak, tüm müşterileri için teslimat ve gümrük ücretlerini de üstlenir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu