Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri
Trend

En iyi XRP Ledger geliştiricilerinden biri Ripple’dan ayrıldı

XRP gündemde! Bu defa kötü içerisi karışık...

(XRP) Ripple’ın geliştirici ilişkileri direktörü Matt Hamilton şirketten ayrıldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Hamilton, eşinin akıl sağlığı sorunları nedeniyle 2021’in kendisi için “zor” bir yıl olduğunu söyledi.

“Çok fazla zil çaldığını” fark ettikten sonra ailesine odaklanmak için istifa etti.

Daha önce IBM ve HP gibi teknoloji devleri için çalışan Hamilton, XRP ekosistemini genişletmek için geçen Ocak ayında Ripple’a katıldı.

Şirketteki nispeten kısa görev süresi boyunca, XRP Defter Hibeleri programının başlatılmasına, RippleXDev’in Twitch ve Discord kanallarına ev sahipliği yapmaya ve XRPL hackathonlarına ev sahipliği yapmaya katkıda bulundu. Ayrıca çeşitli teknik konferanslarda ve diğer etkinliklerde konuşmalar yaptı.

Dikkatinizi Çekebilir: Coinbase, kripto planlarını açıkladı!

Deneyimli geliştirici, şirketin kendisine “hem kişisel hem de profesyonel düzeyde” verdiği destek için Ripple’a minnettar olduğunu söylüyor.

İşinden kovulmasına rağmen Hamilton, XRP topluluğunun aktif bir üyesi olmaya devam edeceğini söyledi.

Geliştirici Desteği

Diğer yandan, CoinFili.com’a Göre: Ripple önümüzdeki on yıllarda geliştiricilere 1 milyar XRP tokeni dağıtmayı planlıyor.

Programın amacı, XRP ekosisteminde yeni projelerin oluşturulmasını teşvik etmektir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu