Altcoin HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB)

En İyi NFL Oyuncusu ‘Brandon King’ Shiba Inu Satın Aldı

Shiba Inu (SHIB) 2021’de bir meme parası olarak başladı, ancak şimdi Shiba Topluluğu ve Ekosistemi için birçok hayran var. Shib’in resmi Twitter hesabı dünyaca ünlü ünlüler, oyuncular, TV sanatçıları vb. dahil olmak üzere 2,5 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

Bunlar arasında ünlülerden biri de dünyaca ünlü NFL oyuncusu Brandon King. Ulusal Futbol Ligi’nde (NFL) New England Patriots için oynayan Brandon King, Twitter’da SHIB’nin geleceği hakkında iyimser hissettiği için daha fazla SHIB jetonu satın aldığını söyledi.

Brandon King ilk olarak Ekim ayında 817.4 milyon Shib Token satın aldı; ardından, Kasım ayında daha fazla madeni para satın aldı . King ile birlikte, FunnyMike olarak da bilinen Amerikalı rapçi ve Vine vlogger, 2021’de 60.000 $ yatırım yaparak 817.4 milyon SHIB satın aldı. Bu tür satın alma, kripto topluluğunun SHIB’ye olan ilgisini gösteriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Burger King, NFT Dağıtıyor! Dijital Koleksiyon Pazarı Sweet ile NFT Kampanyasını Başlattı

SHIB tokenı , 2021’de “Ryoshi” adlı anonim bir kişi tarafından oluşturuldu. Lansmanından bu yana SHIB, kendisini daha sonra ekosisteminde çeşitli yardımcı programlar sunarak kanıtladığı bir “DogeCoin Katili” olarak markaladı. Mem belirteci tarafından sunulan ilk yardımcı program, yerel merkezi olmayan değişimi (DEX) olan ShibaSwap idi.

Meme, Mayıs 2021’de hızla popülerlik kazandı ve Twitter gibi sosyal platformlarda tartışılan trend bir konu haline geldi. SHIB ayrıca aylarca Coinmarketcap gibi Platformlarda en üst sıralarda yer aldı ve dünya çapında Google’da en çok aranan konu oldu.

Etherscan verilerine göre 1.133.220 cüzdan adresi, cüzdanlarında Shiba Inu (SHIB) tokenlerini barındırıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu