Blockchain HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

En Güvenli Kişisel Kripto Saklama Cüzdanı Sağlayıcısı NGRAVE, Tohum Finansmanında Değerini 6 Milyon Dolar Arttırdı

En Güvenli Kişisel Kripto Saklama Cüzdanı Sağlayıcısı NGRAVE, Tohum Finansmanında Değerini 6 Milyon Dolar Arttırdı

NGRAVE kendisini “En Soğuk” kripto donanım cüzdan sağlayıcısı olarak konumlandırdı. Şirketin güvenlik ve kullanıcı deneyimine güçlü bir şekilde odaklanması, dünya çapındaki yatırımcıların dikkatini çekti. 6 milyon dolarlık tohum yuvarlak fon, şirketin ürününü geliştirmesine ve pazardaki konumunu sağlamlaştırmasına yardımcı olacak.

NGRAVE, Kripto Depolama Çözümlerini Geliştiriyor

Birçok şirket, “donanım cüzdanları” olarak bilinenler aracılığıyla kripto depolama için destek sağlar. Bununla birlikte, gelecekteki iyileştirmeler için her zaman yer vardır ve NGRAVE , güvenlik ve kullanıcı deneyimini geliştirmede uzmanlaşmıştır. Şirket, EAL7’ye ulaşan en güvenli finansal ürüne sahiptir. güvenlik sertifikası “En Soğuk” cüzdanı, mevcut banka veya kripto saklama çözümlerinin herhangi birinden daha güvenlidir.Ayrıca, NGRAVE, EAL güvenlik sertifikası için Ledger ve Trezor gibi ünlü yarışmaları yener.

6 milyon dolarlık tohum finansmanı ile yatırımcılar, NGRAVE’in daha güvenli kripto depolama çözümleri vizyonunu doğruladı. Woodstock Fund, Morningstar Ventures, Spark Digital Capital ve çok sayıda özel C-seviye melek yatırımcısı dahil olmak üzere ünlü Web3 ve DeFi yatırımcıları katkıda bulundu.

Fonlar, ekibin büyümesine ve küresel varlığını artırmasına yardımcı olacak. Ayrıca, bir bekleme listesi olmasına rağmen, yoğun talep nedeniyle NGRAVE cüzdanı şu anda tükenmiş durumda . Sınırlı bir ikinci donanım birimi çalışması, 2022’nin başlarında bekleme listesindeki kullanıcılara sunulacak.

 

Woodstock Fonu Kurucu Ortağı Himanshu Yadav şunları söylüyor:

“Dijital varlıklar alanındaki önemli bir sorunu çözmek için dünyanın en iyi girişimcilerini, yenilikçilerini, bilim insanlarını ve iş uzmanlarını bir araya getirdiğinizde, milyonlarca kullanıcı ve binlerce işletme için en güvenli ürünü yaratırsınız. NGRAVE’in amacı budur. ve neden bizim için akıllıca bir yatırım olduğunu.”

IndieGogo ve Kickstarter’da en başarılı kripto cüzdan ön sipariş kampanyasını başlattığından beri şirket, devam eden büyüme ve başarıyı kaydetti. 1.225 destekçiden 450.000$ toplamak, NGRAVE için ayrılmaz bir ilk adımdı ve AIBC Summit 2021 yılın kripto cüzdanı ödülünü kazanmanın yolunu açtı. Ayrıca ekip, kullanıcı deneyimi cephesinden ödün vermeden birinci sınıf güvenliğinden dolayı övgü aldı.

Dikkatinizi Çekebilir: Microsoft, Activision Blizzard ile Metaverse Dünyasının En İyi Oyun Portalı Olmaya Aday

Güvenli Kripto Depolama Talebi Artmaya Devam Ediyor

NGRAVE’nin “Coldest” cüzdanının ürün lansmanı, 90 ülkede güçlü satışlar sağladı. Bu alanda küresel bir varlık oluşturmak, özellikle kripto para biriminin benimsenmesinin 2021 ve sonrasında daha yaygın hale gelmesiyle çok önemlidir. NGRAVE, küresel markalaşmasını ve varlığını güçlendirmek için dünya çapında merkezler kuracaktır. NGRAVE, 2018’in kripto kışında ve 2020’nin başlarında kurulduğundan, bu şirketin başarısı başka bir nedenden dolayı dikkat çekicidir.

 

NGRAVE CEO’su ve Kurucu Ortağı Ruben Merre şunları söylüyor:

“Kripto hack’lerini deneyimledikten sonra, kripto topluluğuna hak ettiği güvenlik konforunu sağlamayı kendimize misyon edindik. Bu yüzden hem güvenlik hem de kullanıcı deneyiminde en uç noktaya kadar yenilik yaptık. Bu tohum turu, üstel büyüme aşamamızın başlangıcını temsil ediyor ve Birkaç stratejik yatırımcının desteğiyle, 2022’nin NGRAVE için bir atılım yılı olacağından eminiz.”

NGRAVE’nin üç katmanlı çözümü, çevrimdışı bir dokunmatik ekranlı donanım cüzdanı, paslanmaz çelik şifreli bir yedekleme çözümü ve kullanışlı bir mobil uygulamadan oluşur. ZERO , GRAPHENE ve LIQUID birlikte NGRAVE ürün takımının temel taşını oluşturur. Her araç, hem acemi hem de ileri düzey meraklılar için en uygun güvenliği ve en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Blockchain Haberleri: Blockchain Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu