Bitcoin HaberleriHaberler

En Büyük Üç Bitcoin Balinası Tarafından Bugün 7 Ocak’ta 5.300’den Fazla BTC Satın Alındı

  • Üç balina tarafından satın alınan 5.300’den fazla Bitcoin
  • Yatırımcılar Bitcoin’e maruz kalmayı artırıyor
  • Bitcoin 42.000 doların üzerinde toparlandı

Blockchain ve kripto alanı ile ilgili her şeyi kapsayan Çinli gazeteci Colin Wu, büyük kripto para balinaları tarafından bugünün satın alımlarıyla ilgili verileri paylaşmak için Twitter’a gitti .

Üçü bugün 7 Ocak’taki düşüşte büyük miktarda Bitcoin satın aldı ve bunlardan biri diğer üçünün birlikte satın aldığı miktarı sattı.

Üç balina tarafından satın alınan 5.300’den fazla Bitcoin

BitinfoCharts’tan alıntı yapan Colin Wu, en iyi 50 BTC balinasından üçünün 5.322 Bitcoin satın aldığını yazıyor. 33. en büyük cüzdan 3.000 BTC ekledi. En büyük 34. cüzdanda depolanan BTC miktarı 1.455 Bitcoin arttı ve başka bir cüzdan sahibi 867 BTC satın aldı. Bu, mevcut BTC/USD döviz kurunda 225.204.067 $ değerinde toplam 5.322 Bitcoin’e tekabül ediyor.

Bununla birlikte, bu üç balina düşüşte daha fazla Bitcoin satın alırken, 32. en büyük cüzdanın sahibi/sahipleri neredeyse aynı miktarda BTC sattı: 4.250 jeton.

Wu, bu dört adresten hiçbirinin herhangi bir kripto borsasına ait olarak işaretlenmediğini vurguladı.

Yatırımcılar Bitcoin’e maruz kalmayı artırıyor

Dikkatinizi Çekebilir: 12 Yaşındaki Bir Çocuk Bir Günde NFT Satarak 160.000 Dolar Kazandı

Güney Kore merkezli CryptoQuant veri toplayıcı tarafından paylaşıldığı üzere, dijital borsalarda Bitcoin ELR (tahmini kaldıraç seviyesi) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.026’ya ulaştı. Bu, giderek daha fazla yatırımcının yüksek kaldıraç kullanarak amiral gemisi küresel kripto para birimine maruz kalmalarını artırdığını gösteriyor.

Bitcoin 42.000 doların üzerinde toparlandı

Son birkaç saat içinde, önde gelen dijital para birimi %2,10 değer kazandı ve 41.500 dolardan 42.454 dolara yükseldi. Bununla birlikte, BTC şimdiye kadar 42.308 dolardan el değiştiriyor.

Bu haftanın başlarında, Federal Rezerv’in olası bir faiz artırımı duyurusu ve Kazakistan’daki isyanlar nedeniyle İnternet kesintileri nedeniyle Bitcoin hash oranındaki önemli düşüş de dahil olmak üzere çeşitli faktörlerin bir sonucu olarak, amiral gemisi kripto 46.500 doların biraz üzerine düştü. 42.000 dolar işareti.

Perşembe günü Coinfili.com tarafından bildirildiği üzere, Galaxy Digital hedge fonu CEO’su Mike Novogratz, CNBC ile Bitcoin‘in 38.000 dolarda dibe vurmasını beklediğini paylaştı .

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu