Altcoin HaberleriAvalanche (AVAX)HaberlerKripto Para Haberleri

En Büyük DeFi Topluluğu Bu Altcoin İçin Oy Kullanıyor

En büyük DeFi projesi Terra topluluğu, AVAX'ın uygulanması için oy kullanıyor

Bitn8 kullanıcısı, Anchor DeFi projesi yatırımcıları arasında $AVAX tokenini teminat varlıklarının “beyaz listesine” eklemek için bir oylama başlattı. Prosedür başarılı olursa, 10. sıradaki Avalanche blok zinciri, 6. sıradaki Terra platformuyla doğrudan ekonomik bir bağlantıya sahip olacaktır.

$AVAX jetonu, bir köprü ile birbirine bağlanan her iki blok zincirinde iki akıllı sözleşmeye sahip BENQI X ekosisteminde ödenir.

Bir yatırımcı AVAX on Avalanche’ı dondurur, PoS stake edilmesinden elde edilen kardan pay alır ve Terra blok zincirinde $AVAX ihraç etmeye hak kazanabilir. Böylece donan likidite diğer DeFi projelerinde yeniden kullanılabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Hızlandırıcı Stellar, Altcoin XLM’yi ilk 30 kripto para birimi sıralamasına döndürdü

Anchor protokolü, Terra blok zincirinde çekilen TVL yatırımlarının sayısı açısından ilk sırada yer almaktadır. Akıllı sözleşmenin geliştiricileri, LUNA’nın güvenliği üzerine çıkarılan algoritmik bir stabilcoin olan UST’nin yerleştirilmesinden en yüksek getiriyi garanti eder. Bu, UST dolar sabitini 1: 1’de tutmak için akıllı bir sözleşme tarafından yakılan veya yayılan bir Terra yardımcı programı simgesidir.

$AVAX sahipleri Avalanche’daki AVAX dondurması sırasında UST’de kredi alabilecekler. Bu fonlar, yeniden yatırım için harcanabilir veya Mirror protokolünde bulunan menkul kıymet belirteçlerine yatırım yapılabilir. Geliri kredinin faizini karşılayabilen hisseleri stake etme imkanı ile Terra ekosistemindeki borsaya erişimi destekler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu