Airdroplar(Ön Satışlar)HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

En Büyük Cardano Tabanlı NFT Marketplace Verlux Ön Satışa Başladı

Verlux, kullanıcıların diğer Blockchain’lerden Cardano Blockchain’e verimli ve sorunsuz bir NFT takası gerçekleştirmelerini sağlayan Cardano blok zinciri üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir Çapraz Zincir NFT Platformudur. Bu yeniliğin amacı, NFT’lerin uygun maliyetli bir ekosistem haline gelmesi ve bunu yaparken düşük işlem maliyeti, hızlı işlem ve Cardano ekosisteminin güvenliğini kullanmasıdır.

Verlux’un Misyonu

Verlux, Çapraz Zincir takas protokolünün yardımıyla Konvansiyonel NFT Sistemini Bozmayı Amaçlayan bir Pazar Yeri oluşturma görevindedir; burada, diğer blok zincirlerinde bulunan NFT’ler, verilerinin orijinalliğini korurken ve bunları kullanarak Cardano blok zinciriyle takas edilebilir. Cardano blok zincirinin düşük işlem maliyeti.

Verlux’teki ekip, kullanıcıların sadece jetonlarını stake ederek özel sürüm ve %100 özel NFT’leri gruplayabilecekleri bir staking platformunu entegre ederek NFT alanında yeni bir özellik geliştiriyor. Bu, Cardano ağında bunu yapan ilk projelerden biri olduğu için Verlux ve diğer NFT pazarları arasında öne çıkıyor.

Verlux, kullanıcıların sadece Nami & Gero cüzdan gibi uyumlu bir Cardano web tabanlı cüzdanı bağlaması ve ardından Mint NFT’ye tıklaması gerektiğinden, Verlux’ta NFT’lerin listelenmesinin çok kolay olacağı sıfır giriş engeli olan merkezi olmayan bir pazar yeri yaratmayı amaçlıyor. NFT’nizi listelemek için basit bir form ve hazırsınız.

$VLX jetonu

Verlux Marketplace ve ekosistem, $VLX tarafından desteklenecektir. Yerel Cardano hizmet jetonunun toplam 1 Milyar jeton kaynağı vardır ve Verlux Ekosisteminde öne çıkan NFT listeleri, kazanılacak hisse ve Öne Çıkan NFT Düşüşleri kazanmak için NFT Farming’e katılmak, NFT işlemlerini kolaylaştırmak ve Verlux Ekosistemi için bir yönetişim sistemi olarak hizmet eder.

VLX tokeneomikleri, optimum ilk ademi merkeziyetçiliği sağlamak için özenle hazırlanmıştır ve dağıtım süreci, piyasa manipülasyonunu önlemek için yeterince eşittir, adres tüm $VLX token arzının %4’ünden fazlasına sahip olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin Nasıl Gönderilir?

$VLX ön satış ayrıntıları

$VLX Token Ön Satışı şu anda yayında ve $VLX token Satış Sayfası ziyaret edilerek satın alınabilir .

Kullanıcılar, Hardcap’a ulaşan $VLX Ön Satış kapanışından önce indirimli fiyattan $VLX jetonları satın alabilirler.

$VLX Token Tahsisi: %20 (200.000.000)

Fiyat:

1 VLX = 0,0020 ADA

1 ADA = 500 VLX

Minimum Satın Alma: 200 ADA

Maksimum Satın Alma: 10.000

Verlux platformunda, $VLX token sahipleri için çok kullanışlı olacak olan $VLX Token’ın birden fazla kullanım amacı vardır.

Verlux Geleceği

Verlux NFT pazaryeri, sürekli olarak yenilik yapma, çözümler sunma ve NFT ekosisteminin geliştirilmesine yardımcı olma görevinde olup, üzerinde çalıştıkları ve yakında tamamen piyasaya sürülmesi planlanan ve diğerlerinin gelecekteki sürümler için planlanan çeşitli özellikleri ile sonsuz olasılıklarını keşfetmeye yardımcı olur. .

Verlux projesi, 2022 yılının ilk çeyreğine kadar Cardano ekosisteminde tam olarak işleyen bir Çapraz Zincirli NFT pazaryeri başlatmayı planlıyor. $VLX tokenlerinin erken yatırımcılara satışından elde edilen fonlar, projeyi kurmak ve daha da geliştirmek için kullanılacak.

Verlux ile, Cardano’da Favori koleksiyonunuzu satın almak için bir e-posta ve şifre ile kaydolma telaşını yaşamak zorunda kalmayacaksınız, tek ihtiyacınız olan bir cüzdan.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu