Bitcoin HaberleriEl Salvador HaberleriHaberler

El Salvador’un Bitcoin Tahvilleri Ukrayna Belirsizliği Nedeniyle Ertelenebilir

El Salvador'un Bitcoin destekli tahvili, Rusya-Ukrayna belirsizliği nedeniyle ertelenebilir. Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

El Salvador’un Bitcoin destekli tahvili, Rusya-Ukrayna belirsizliği nedeniyle ertelenebilir.

Son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

El Salvador Maliye Bakanı, ülkenin Bitcoin tahvil ihracı hakkında bir açıklama yaptı. Açıklamada, tahvilin neredeyse hazır olduğu, ancak zamanının savaş gündeminden etkilendiği belirtildi. Bilindiği üzere ülkenin Bitcoin destekli tahvil hamlesi, Bitcoin City’yi finanse etmeyi ve daha fazla Bitcoin satın almayı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Birkaç Dev Balina Bu Altcoinleri Satın Aldı: İşte Liste!

Ülkenin maliye bakanı Alejandro Zelaya, Bitcoin destekli tahvilin birkaç gün içinde başlayabileceğini, ancak Ukrayna’daki savaşın sürpriz olduğunu söyledi:

“15 ile 20 Mart arasında doğru zamanın geldiğine inanıyoruz, araçları neredeyse bitti. Ancak uluslararası bağlam bize şunu söylüyor… ‘Ukrayna’daki savaşı beklemiyordum.’”

Daha önce bildirdiğimiz gibi El Salvador, Ocak ayı başlarında Bitcoin destekli tahvili duyurdu. Ülke 1 milyar dolarlık tahvil ihraç etmeyi planlıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu