Bitcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Haberleri

El Salvador’un Bitcoin reklamı, Dünyada Hükümet Tarafından Yapılan İlk BTC Reklamı ! İlk Sen İzle.

Akılda kalıcı reklam, Bitcoin kullanımının zorunlu olmadığına dikkat çekiyor; yine de dolar veya Bitcoin olarak alma veya ödeme seçeneğine sahip olacaksınız.

Reklamı İzleyin :

Gerçekten de Orta Amerika ülkesi, Bitcoin’i yasal ödeme aracı olarak benimseyen dünyada ilk olacak ve ülkenin resmi para birimi olarak ABD doları ile birlikte dolaşıma girecek.

ilgili içerik : El Salvador Ulusal Stabil Parayı Her An Başlatabilir

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu