DeFi HaberleriHaberler

Efsanevi DeFi Kodlayıcı Andre Cronje, Tüm Projelerden Ayrılma Uyarısı Veriyor

DeFi'nin tartışmasız kralı Andre Cronje, tüm projelerinden ayrıldığını açıkladı. Haberin söylentileri üzerine, hem Fantom hem de yeni Solidly projesinin fiyatı büyük ölçüde düştü. Yaklaşık 25 uygulama ve hizmet sonlandırılacak veya başkalarına devredilecek.

Cronje’nin kendisine göre, bu çok uzun zaman aldı. Ekim 2020’de DeFi sahnesinden çekileceğini söyledi. Bu sözde üzerinde çalışmakta olduğu, degenlerin yığıldığı ve paralarını kaybettiği bir akıllı kontrat hacklenmesine yanıt olarak geldi. Hazır olmadığı konusunda uyarmış olmasına rağmen, çoğu kişi kayıp için Cronje’yi suçladı.

Bu bölüm geliştiriciye gerçekten zarar verdi ve sahneye yeniden girip yeniden inşa etmeye başlaması çok uzun sürmüş olmalı. Ancak, bu sefer Cronje temelli ayrılıyor gibi görünüyor. Aşağıdaki sohbet Keep3r Network Telegram kanalı üzerinden yapıldı:

Efsanevi DeFi Kodlayıcı Andre Cronje, Tüm Projelerden Ayrılma Uyarısı Veriyor
Cronje & JP

Bir kez daha, çoğu geliştiricinin tüm projelerden ayrılma şeklinden memnun değil ve projelerin sona erip sonlanmadığı veya Cronje’nin ekiplerdeki diğer kişilere teslim olup olmadığı konusunda çok fazla kafa karışıklığı var.

Dikkatinizi Çekebilir: Haftalık Kripto Özeti: Citadel Duruşunu Değiştiriyor, Kripto, Rusya Yaptırımları Ve Daha Fazlasıyla Vergi Ödemek

Deutscher ayrıca, Cronje’nin müjdeli yeni projesi Solidly’nin kapatılması gerektiğine inanmadığını da dile getirdi.

Cronje’nin ayrılmasından kaynaklanan düşüşün tam boyutu hala görülüyor. Bazıları onun proje başına yalnızca bir ekip üyesi olduğunu ve mevcut ekiplerin boşluğu alıp devam edeceğini söylüyor. Bununla birlikte, Cronje’nin son birkaç ay ve yılda DeFi üzerindeki etkisi çok büyük oldu. DeFi sektörü gelişmeleri nefesini tutarak bekliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu