HaberlerNFT Haberleri

eBay, KnownOrigin NFT Pazarını Satın Aldı

eBay, KnownOrigin NFT Pazarını Satın Aldı

ABD çevrimiçi pazar yeri eBay, Birleşik Krallık merkezli, takas edilemez token (NFT) platformu KnownOrigin’i satın aldı. Anlaşmanın detayları ve tutarı açıklanmadı.

4/7 Bugün, eBay’e katıldığımız haberini paylaşmaktan heyecan duyuyoruz! Bizim gibi, eBay’in kültürü de insanları ve inovasyonu birbirine bağlamaya olan güçlü bir inançtan beslenir. Son 25 yılını kendi pazarlarında tutkulu bir alıcı ve satıcı topluluğu oluşturmak için harcadılar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

“Toplantılar sırasında [eBay], öğrenme, kabul etme ve Web3’e dalma konusundaki isteklilikleri ile bizi etkilediler. […] NFT’ler hızla yaratıcı endüstrinin geleceği haline geliyor ve eBay markası ve topluluğu ile birleşen teknik inovasyonumuz, alanın gelişiminde anlamlı ve sürekli bir rol oynamamız için bize büyük bir fırsat verecek,” dedi KnownOrigin .

Taraflar sözleşmeyi 21 Haziran’da imzaladılar.

2021 baharında eBay, kullanıcıların NFT ticareti yapmasına izin verdi. Bundan önce, şirketin başkanı Jamie Iannone, sitenin kripto para birimlerinde ödeme kabul etmeyi düşündüğünü söyledi.

Mayıs 2022’de eBay, OneOf ile ortaklaşa bir takas edilemeyen token koleksiyonu başlattı.

21 Haziran’da Uniswap Labs’ın, değiştirilemez Genie tokenlerinin bir pazar yeri toplayıcısının satın alındığını duyurduğunu hatırlayın.

Solana merkezli, takas edilemeyen token pazarı Magic Eden, daha önce Electric Capital ve Greylock Partners’tan 130 milyon dolar topladı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu