Binance HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

“Düğmeye basın ve bitcoin alın.” Binance yeni bir oyun başlattı

Kripto borsasının kayıtlı kullanıcıları katılabilir, sitedeki düğmeye tıklamanız ve geri sayım sayacını 60 saniyeye sıfırlamanız yeterlidir. Düğmeye en son basan kişi kazanır.

Kripto borsası Binance, katılımcıların bir düğmeye basması ve geri sayım sayacını 60 saniyeye sıfırlaması gereken bir oyun başlattı. 15 Mart 18:05 Moskova saati itibarıyla 37.000 platform kullanıcısı oyuna katıldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bir hesaptan, düğmeyi yalnızca bir kez tıklayabilirsiniz. Birisi düğmeye her bastığında, zamanlayıcı baştan başlar. Zamanlayıcı sona ulaşırsa, kazanan, ona en son basan kullanıcı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Algorand fiyatı pivot noktasında, ALGO %60’lık ralliye hazır

Fotoğraf: Binance
Fotoğraf: Binance

Borsaya göre 16 Mart’ta Bitcoin 40.400 dolardan işlem görüyor. Geçen gün boyunca, kripto para biriminin fiyatı değişmedi, hafta boyunca %2,5 arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu