HaberlerKripto Para Haberleri

Dubai merkezli firma Binghatti kripto ödemelerini başlattı

Dubai merkezli firma Binghatti kripto ödemelerini başlattı

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Binghatti Developers, ödemeleri dijital nakit olarak kabul etmeye başlamak için bir basın açıklaması yayınladı. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kripto para birimlerini ödeme olarak kullanma olasılığı ile ilgiliydi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Geliştiricilerden gelen mesaj, sanal varlıkların yardımıyla satın almanın, henüz inşaatı tamamlanmamış projeler de dahil olmak üzere herhangi bir gayrimenkulün satın alınması için geçerli olduğunu söyledi.

Binghatti CEO’su Muhammad Binghatti, yeniliklerin altını çizdikten sonra şunları ekledi:

“Önde gelen kripto para varlıklarının entegrasyonu ile dijital ödemeleri kullanma yolculuğumuza başlıyoruz. Daha fazla etkileşimin dinamikleri, yeteneklerimizin hangi dijital para birimleriyle doldurulacağına ışık tutacak.”

Binghatti, kripto para birimlerini bir ödeme aracı olarak kullanma niyetini açıklayan Dubai merkezli ikinci emlak geliştiricisi oldu. Daha önce de benzer bir fırsat Damac Properties tarafından duyuruldu.

Uzmanlara göre Birleşik Arap Emirlikleri, dijital varlıkların günlük hayata girişinde trend belirleyiciler. Dubai haber yayını Khaleej Times’ın materyallerine göre, Ashish Mehta and Associates’in yasal hizmetleri, Yalla Market teslimat hizmetinde yemek ve ayrıca Citizens Schools’ta eğitim için kripto para birimleri ile ödeme yapmak şu anda mümkün.

Kripto endüstrisine sadakat politikası, sanal finansal araçların düzenlenmesi için yasal bir çerçeve oluşturmuş olan BAE hükümeti tarafından aktif olarak desteklendi.

Sonuç, sanal varlıkların düzenlenmesi için devlet denetleme otoritesinin oluşturulmasıydı – VARA. Dubai düzenleyicisi, MetaHQ’nun genel merkezini Metaverse’e yerleştirdikten sonra dünya çapında ün kazandı.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Binance borsasının liderliğinin, işbirliğini derinleştirmek için Arap şeyhleriyle aktif olarak müzakere ettiklerini açıkladıklarını bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu