Kimdir

Dr. Bryan Taylor

Dr. Bryan Taylor, Global Financial Data için Başkan ve Baş Ekonomist olarak görev yapmaktadır. Lisans derecesini Rhodes College’dan, yüksek lisans derecesini Güney Carolina Üniversitesi’nden Uluslararası İlişkiler ve Doktora derecesini aldı. Claremont Lisansüstü Ekonomi Üniversitesi’nden. Dr. Taylor, Güney Kaliforniya bölgesindeki çok sayıda üniversitede hem ekonomi hem de finans dersleri verdi ve hatta İsviçre’deki Franklin Üniversitesi’nde ders vermek için zaman harcadı. 1990’da Dr. Taylor, dünyanın dört bir yanındaki tarihi arşivlerden, şimdi topluca GFDatabase olarak bilinen finansal ve ekonomik verileri toplamaya ve kopyalamaya başladı.

Dr. Taylor, finansal piyasaları analiz etmekten ve tüm GFD Veritabanlarından elde edilen verileri kullanan kesin makaleler yazmaktan hoşlanır. Bugün, sayısız kitaptan, dergiden ve gazeteden veri derlemeye, finansal ve ekonomik piyasalarla ilgili küresel güncel olaylar hakkında yazar makaleleri yazmaya ve GFD müşterilerine her türlü araştırma, proje ve veri analizinde kişisel olarak yardımcı olmaya devam ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Ken Winans, CMT Kimdir?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu