HaberlerKripto Para Analizleri

Double Peak Teorisi – Şimdi Yatırım Zamanı

Double Peak Teorisi - Şimdi Yatırım Zamanı

Bitcoin ve Ethereum Tahminleri, 2021 Sonbaharına Kadar Tüm Zamanların En Yükseklerine Dönüyor, Hash Power Tekrar Çevrimiçi Olacak, Coinstack Alfa Fonu Bu Hafta %30 Artacak, Döngü Ne Zaman Başlayacak?

Bu sayıda, Çift Tepe Teorisini ve muhtemelen dibe vurduğumuzu ve 2021’de yeni Tüm Zamanların En Yüksekleri’ne (ATH’ler) doğru ilerlediğimizi gösteren zincir üstü sinyalleri tanıtıyoruz. 26 Haziran dibi dediğimiz , BTC 14 yükseldi % 30.184’ten 34.294 $’a ve ETH %32 artışla 1719 $’dan 2275 $’a yükseldi. Henüz ormandan tamamen çıkmadık, ama şimdi yatırım zamanı.

2021’in ilk yarısı artık resmen bitti.

Bu yılın ilk yarısında Bitcoin %20 ve Ethereum %208 arttı. Ethereum’un yükselişi şaşırtıcıydı, değer olarak Bitcoin’in 10 katı oranında büyüyordu.

Bununla birlikte, okuyucularımızın çoğunun bildiği gibi, Bitcoin fiyatı 13 Nisan’da 64 bin dolarla, Ethereum ise 11 Mayıs’ta 4300 dolarla zirve yaptı.

Trilyon dolarlık bir soru ve biz 2021 sonbaharında tarafından ($ 64k üzeri) yeni All-Time Highs ulaşan olacağını – Biz orada olacağına inanıyoruz sonra 2021 yılında kripto piyasalar için ikinci bir zirve olacak olup olmadığıdır.

Double Peak Teorisi , bu yıl içinde başka bir büyük yükseliş yaşayacağımız tezidir… yeni zirvelere…

ryan
ryan

İşte bize bunun olacağını düşündüren şey.

2013 ve 2021’de Bitcoin için Çift Zirve mi?

İlk olarak, ilk yarılanma olayından sonraki döngüde 2013’te Bitcoin’e ne olduğuna bakalım ve 2021 için tahminlerimizle karşılaştıralım.

btc
btc

2013’te Bitcoin, İlkbaharda 18 kat arttı, yaz boyunca ilk zirvesinden %68’lik bir konsolidasyon dönemine düştü ve ardından Güz’de 9 kat daha tırmandı.

2021’de Bitcoin, İlkbaharda ~2,2 kat arttı (29 bin ila 64 bin) ve ardından Nisan zirvesinden %55 düştü ve şu anda, esas olarak Çin madencilik kapasitesinin yeniden konumlandırılması nedeniyle yaz boyunca bir konsolidasyon döneminde.

Bitcoin Fiyatında Sırada Ne Var ?

2021’in 2. yarısında Bitcoin Fiyatı için sırada ne var? Bu, SWIFT Sonrası para sisteminde daha fazla ülke alternatif raylara girdikçe kurumsal, egemen ve perakende talebin artmaya ve yeni zirvelere ulaşmaya devam edip etmeyeceğimize bağlı.

El Salvador gibi ülkeler, resmi olarak 7 Eylül 2021’den itibaren Bitcoin’i yasal ihaleye çıkarma konusunda öncülük ederken, bu talebin artmaya devam edeceğini düşünüyoruz.

nayip-bukele
nayip-bukele

İyi oynadın Başkan Bukele, iyi oynadın.

Bitcoin’in mevcut seviyelerden 2021’in sonundan yaklaşık 3 kat önce, yılı 100 bin doların üzerinde bitireceğini tahmin ediyoruz.

Geçmiş döngülere ve mevcut Bitcoin ağı kullanıcı büyümesine dayanarak kimse kesin olarak bilmese de, medyan tahminimiz Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100 bin dolara ulaşmasını sağlıyor.

  • Düşük tahmin: 70 bin dolar
  • Ortalama tahmin: 100 bin dolar
  • Yüksek tahmin: 130 bin $+

2017 döngüsünün yarılanmadan döngü zirvesine kadar olan 519 günlük uzunluğuna ve her döngünün geçmişten biraz daha uzun olmasına (döngü uzatma teorisi) dayanarak, mevcut boğa döngüsünün Aralık 2021 ile Şubat 2022 arasında bir zamanda zirveye ulaşmasını bekliyoruz.

Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir yazıda paylaşılan bilgiler kaynakta belirtilen şahsa aittir sitemiz sadece bilgilendirme amaçlı okuyucuları ile buluşturmaktadır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu