Airdroplar(Ön Satışlar)Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

DotArcade, 12 Ocak’ta IDO lansmanını Duyurdu

En çok beklenen NFT “Empire” oyunlarından biri olan Hochiminh City, Vietnam / DotArcade, 12 Ocak 2022’de Gamestation’da ve 15 Ocak 2022’de lauchpad’lerde: Koistarter, Onus, BSCstation’da IDO’nun lansmanını duyurdu. DotArcade, Arcade ve Moba oyun türü arasındaki ilk oyun karışımıdır.

Yüzlerce başka NFT oyunu “eski” sıra tabanı ve tıkla kazan yolunu takip ederken, Gerçek zamanlı strateji oyunu Dot Arcade, 2022’de en çok beklenen oyunlardan biri olarak kabul ediliyor.

Dot Arcade, basit ama tanıdık ve çekici oynanışa sahip bir NFT oyunudur.

Dot Arcade ile ilgili bilgilere göre Arcade ve Moba oynanışlarının bir arada olduğu ilk NFT oyunlarından biri bu. Ayrıca, çekici gerçek zamanlı savaş özelliğine de sahiptir.

Özel Dot Arcade ekibi oyunun alfa sürümünü tamamladı ve tam NFT sürümü 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek.

Çoğu oyun uzmanının önerdiği gibi, geliştiricilerin en büyük başarısı, oyunculara tanıdık gelen bir şey yaratmaktır – oynamayı onlar için çok zorlaştırmamak. Bu, Dot Arcade’in en önemli avantajıdır, bu imparatorluk kurma ve savaşlarda savaşma oyunu, çoğu kullanıcının tanıdık bulacağı bir oynanışa sahiptir. Dot Arcade, oyunculara Ages of Empires veya Clash of Clans gibi “efsanevi” strateji oyunlarını oynarken yaşadıkları eğlenceyi hatırlatır.

Dot Arcade, ilk inceleme turunu geçen ve resmi olarak ONUS’un topluluk değerlendirme turuna giren bir projedir. ONUS, Vietnam’daki en popüler kripto para yatırım platformu olduğu için bu, Dot Arcade’in büyük potansiyelini gösteriyor. Heroes TD gibi diğer projeler ONUS topluluğu tarafından onaylandıktan ve yatırım yapıldıktan sonra son derece başarılı oldu.

Dot Arcade’in Oynanışı

Dot Arcade, Okçular, Barbarlar ve Süvariler dahil olmak üzere savaşlara katılmak için üç tür karaktere sahiptir.

Okçular, uzun menzilli saldırılar veya savunmalar yapabilir ve nöbetçi kulelerini ortadan kaldırmak için gereklidir. Okçuların savunma istatistikleri yüksek ancak güç istatistikleri düşüktür ve göğüs göğüse savaşlarda savunmasızdır.

Barbarlar eğitilmek için en az kaynağa ve en kısa zamana ihtiyaç duyarlar. Barbarlar güçlüdür ancak hareket istatistikleri düşüktür. Bir ahır inşa etmek için belirli sayıda birlik gerektirdiğinden, her oyunun başındaki savaşlar için barbarlar gereklidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Polkadot(DOT) Alma(Biriktirme) Zamanı mı Geldi ?

Süvariler, eğitilmek için en fazla kaynağa ve zamana ihtiyaç duyar. Ancak Süvariler, bir Dot Arcade savaşındaki en güçlü ve en hareketli karakterlerdir. Süvariler, her iki “imparatorluğun” da ileri bir gelişme aşamasında olduğu uzun süreli savaşlar için gereklidir.

Dot Arcade 4 farklı döneme sahiptir, kullanıcılar konumlarını güçlendirmek ve NFT kazanma şansını artırmak için çeşitli Klanlara katılabilir.

Jetonlar ve NFT’ler

Dot Arcade, Dot Arcade jetonları (“$ADT”) ve Trophy jetonları olmak üzere iki tür jeton sunar. Trophy jetonları ilk birkaç temel seviyede oyun içi aktivitelere hizmet ederken, $ADT jetonları Dot Arcade’in ana jetonlarıdır. $ADT, NFT ticareti, sıralama iyileştirme ve ödüller için stake etme dahil olmak üzere bir dizi amaç için kullanılacaktır. Dot Arcade’in daha yüksek ve daha ilginç görevlerini veya haritalarını oynamak için oyuncuların $ADT’lere ihtiyacı olacak.

Oyuncular, Dot Arcade ekibindeki görevleri tamamlayarak veya rakiplerine karşı gerçek zamanlı savaşlar kazanarak ADT ve NFT kazanabilirler. Dot Arcade’in felsefesi, Dot Arcade oynadıktan sonra tüm oyuncuları mutlu edecek olan “Kazananlar Kazanmak için, Kaybedenler Toplamak için oynar” şeklindedir.

Dot Arcade, oyuncuların arkadaşlarına karşı gerçek zamanlı savaşları kazanma pozisyonlarını önemli ölçüde iyileştirecek çeşitli farklı NFT türlerine sahip olacak. Ayrıca, NFT’ler bir oyuncunun ilk yatırımını telafi etmesi için ihtiyaç duyduğu süreyi kısaltmaya da yardımcı olacaktır.

Dot Arcade Takımı

Dot Arcade ekibi, mobil oyunların ve mobil katma değerli hizmetlerin geliştirilmesinde 17 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren “Kaptan” Yoyo BiBo liderliğinde çeşitli alanlarda deneyimli üyelerden oluşmaktadır. Bazıları 1 milyondan fazla indirmeye ve on binden fazla CCU’ya sahip yüzlerce çevrimiçi mobil uygulama üretti: Vitalk, Yoyo sohbet ve diğerleri.

Dot Arcade’in Ortakları

Dot Arcade, Horizen (ZEN), ONUS, BSCStation, Gamesstation, GAMI ve Jade Labs dahil olmak üzere çeşitli önemli ortaklarla ortaklıklar kurmuştur. Özellikle Horizen (ZEN), önde gelen güvenlik teknolojisine sahip bir Blockchain Platformudur, Jade Labs bir dizi başarılı NFT oyunu yaratmasıyla ünlüdür ve ONUS, Güney Doğu Asya bölgesinde son derece popüler olan Bloomberg tarafından tanınan bir mobil yatırım uygulamasıdır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu