Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)HaberlerKripto Para Haberleri

DOGECOİN VAKFI, DOGE STAKİNG KONUSUNDA BİR ETHEREUM KURUCU ORTAĞIYLA İŞBİRLİĞİ YAPIYOR.

Meme tabanlı kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) arkasındaki kar amacı gütmeyen kuruluş olan Dogecoin Vakfı, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ile bir stake mekanizması üzerinde işbirliği yapıyor.

Dogecoin Vakfı, Dogecoin Vakfı’nın keşfetmeye adadığı ve Dogecoin’in büyümesine katkıda bulunacağını düşündüğü bir köpek yürüyüşü olan Dogecoin Trail Haritasını Perşembe günü açıkladı.

Dogecoin Vakfı, iz haritasının (PoS) bir parçası olarak hisse ispatının “topluluk staking” versiyonu için “benzersiz bir Doge teklifi” üzerinde Buterin ile işbirliği yapıyor.

Dogecoin Vakfı’na göre, böyle bir sürüm, tüm Dogecoin kullanıcılarının DOGE’lerini stake etmelerine ve ağı desteklemek için ekstra jetonlar kazanmalarına izin verecek:

[PoS versiyonu], sadece büyük oyuncuların değil, herkesin ağ operasyonuna katkılarından dolayı onları ödüllendiren ve aynı zamanda hayır amaçlı nedenlerle tüm topluluğa geri veren bir şekilde etkileşime girmesine izin verecektir.

Dikkatinizi Çekebilir: Memecoinlere İlgi Artarak Devam Ediyor!

Daha önce bildirildiği gibi, Dogecoin Vakfı, neredeyse hiçbir medyada yer almayan altı yıllık bir aradan sonra projesini Ağustos 2021’de yeniden başlattı. Vakıf, Buterin, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus ve Dogecoin çekirdek geliştiricisi Max Keller dahil olmak üzere yeni ekibin bir parçası olarak danışma kurulu üyelerine atıfta bulundu. Tesla’nın CEO’su ve DOGE’nin büyük bir destekçisi olan Elon Musk’ın çıkarlarının Neuralink CEO’su Jared Birchall tarafından ele alınacağı iddia ediliyordu.

Tahmin edebileceğiniz gibi, böyle bir keşif gezisine çıkmak küçük bir başarı değil ve biz daha yeni başlıyoruz. Vakfın en son makalesinde, geliştiricilere bu açık kaynak projelerine zaman ayırmaya hazırlanan ve sayıları giderek artan bir insan koleksiyonunun yanı sıra, sitemizde zaten bazı etkili arkadaşlarımız var.

Dogecoin, 2014 yılında DOGE ödeme sistemini şaka olarak ortaya atan yazılım programcıları Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından kuruldu. Dogecoin Vakfı, kurucuları projeden ayrıldıktan sonra kısa bir süre hareketsiz kaldı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu