Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Haberleri

DogeCoin Temalı Oscar Mayer Wieners, Açık Artırmada 15.000 Dolara Yok Satıyor

Sosisli sandviç sosisleri, müzayedede şaşırtıcı bir şekilde 15 bin dolara gidiyor, çünkü kazanan aynı zamanda 20.000 Doge jetonu da alıyor.

Sosisli Sandviçler

Toplam 76 tekliften sonra, 15.000 dolarlık önemli miktarda Doge temalı bir sosis paketi ve 20.000 dogecoin talep edildi. Müzayede fiyatı , bir paket sosisli sandviç için ödenen en yüksek fiyat için önceki Guinness Rekorlar Kitabı’nı paramparça etti.

“YAPTIK! #DogeArmy, Hot Doge Wiener’larımızı AY’A gönderdi ve FeedingAmerica için 15.001.00 $ topladı”, 8 Ağustos’ta resmi Oscar Mayer Twitter hesabında

İşte O Tweet :

Dogecoin-sosisli
Dogecoin-sosisli

Oscar Mayer, dogecoin’in çılgın popülaritesinden en iyi şekilde yararlanma potansiyelini fark eden ilk organizasyon değildi.

CoinDesk’ten Danny Nelson tarafından bu yılın başlarında bildirilen bir hikaye , sarsıntılı Slim Jim şampiyonları tarafından benzer temalı bir pazarlama kampanyası gördü . Dogecoin ile takım oluşturdular ve hatta token fiyatı üzerinde somut bir etkisi oldu.

slim-jim-dogecoin
slim-jim-dogecoin

Bu taktiksel promosyon kampanyaları, genel piyasa hissiyatı arttıkça çok daha yaygın hale gelecektir. Benzer girişimlerin Feeding America gibi hayır kurumları üzerindeki olumlu etkisi, karşılıklı olarak faydalı olacaktır. Bu inisiyatifleri kulaktan kulağa ve tartışmalar takip ettikçe, somut bağışlar da olacaktır.

Yerleşik hane isimleri ve kripto arasındaki çapraz tanıtım kampanyaları, yalnızca bilgi ve genel piyasa duyarlılığının dağıtımı için iyi olabilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu