Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)Kripto Para Analizleri

Dogecoin Fiyat Analizi: DOGE/USD 0.1608 günlük direncin üzerine çıkmaya hazırlanıyor

  • Dogecoin fiyat analizi bugün yükselişte.
  • Çoğu teknik gösterge yükseliş gösteriyor.
  • Dogecoin şu anda 0.1569 dolardan işlem görüyor.

Dogecoin günlük fiyat analizi tablosuna düşüş trendinde başladı; ancak birkaç saat sonra alıcılar düşüş eğilimini tersine çevirerek piyasaya hücum ettiler. Ayılar fiyatı düşürmek için mücadele ettiğinden, boğalar fiyatı daha da yükseltmeye devam ediyor. Günlük fiyat analizi grafiğinde 0.1530 dolardan sıçradığımızı ve şu anda 0.15840 dolardan işlem gördüğümüzü ve şu anda daha yüksek seviyelere ulaştığımızı görebiliriz.

Dogecoin 24 saat fiyat analizi: DOGE yükselmeye hazırlanıyor

Dogecoin’in fiyat analizi, düşüş eğilimi gösteren ve düşüş trendinde işlem yapılmasını öneren Ichimoku bulutunun altında işlem gördüğünü gösteriyor. Hareketli ortalamalar kuzeyi işaret ederek DOGE üzerinde yukarı yönlü yoğun bir baskı olduğunu gösteriyor. Yakında yükseliş eğilimini kırmazlarsa, bu ayılar için kötü bir haber olabilir. Dogecoin fiyat analizi bunu en son birkaç hafta içinde 0.1300$’dan 0.17000$’a düştüğünde gerçekleştirmişti. Boğalar mevcut trendlerine devam ederse ve sağlam bir yükseliş koşusu başlatırsa bunun tekrar olacağını görebiliriz.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance CEO Changpeng Zhao, kendi yerine birini işe almak istediğini ima etti

Alıcılar şu anda piyasanın kontrolünde; ancak piyasa tekrar 0.1520 doların altına düşmeye karar verirse, satıcıların devreye girdiğini görebiliriz, bu da Dogecoin fiyat analizinin düşüş trendini yeniden almasına ve onu daha güneye itmesine neden olur. Genel olarak, bu dogecoin analizi için 0.1620 dolar civarında bir yükseliş bekleyebiliriz.

DOGE/USD 4 saatlik grafik: DOGE yükselmeye hazırlanıyor

Dört saatlik grafikte, fiyatın simetrik bir üçgen formasyonu oluşturarak yatay hareket ettiğini görebiliriz. Bu bir devam formasyonudur ve genellikle eğiminin eğiminden dolayı yükselişin devam ettiğini gösterir. Bununla birlikte, boğalar fiyat hareketini 1608 dolar olan direnç seviyemizin üzerine çıkaramadığı için bu sefer model çok zayıf.

DOGE/USD 4 saatlik grafik, dogecoin fiyat analizi, dogecoin geleceği, dogecoin tahminleri, 2022 dogecoin tahminleri
DOGE/USD 4 saatlik grafik

Alıcılar şu anda piyasanın kontrolünü elinde tutuyor, ancak bir ivme eksikliği var. Sömürülebilir bir kırılma için, zaman içinde sürebilecek bir yükseliş için fiyatın 0.1608 $ olan direnç seviyemizin üzerine çıkması gerekiyor ve bu da MACD’nin de pozitif bölgeye girmesine izin verecek. Bununla birlikte, fiyatın kırılmadan önce bir miktar dirençle karşılaşmasını ve muhtemelen yeniden konsolidasyona veya desteği yeniden test etmek için düşüşe geçmesini bekliyoruz.

Bir saatlik grafikte, yükseliş trendinin bu sefer oldukça güçlü olduğunu görebiliriz. Bu dönemde talebin arzdan daha ağır bastığını gösteren daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler oluşturduk. Bununla birlikte, RSI’da zayıf bir yükseliş momentumu gösteren hafif bir düşüş eğilimi görüyoruz.

Dogecoin Fiyat Analizi: Sonuç

Dogecoin fiyat analizi, güçlü bir yükseliş trendinde olduğunu ve yükseliş momentumu ile devam edecek gibi göründüğünü gösteriyor. Olumlu haberler veya temel olaylar 0.1608 $ direnç seviyemizin üzerinde yükselirse, DOGE/USD çiftinin 0.1700 $’a doğru başka bir boğa koşusuna girmesi muhtemel olacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu