Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Dogecoin Fiyat Analizi: Doge %27’lik Bir Ralli Yapabilir!

Dogecoin direncinin 0.14$'da kırılması, fiyatın %27 yükselmesini sağlayabilir!

Son ralli sırasında Dogecoin’in fiyatı düşüş trendini kırdı ve büyümenin çok uzak olmadığına dair işaretler gösteriyor. DOGE geçici bir düşüşle karşı karşıya olsa da, yatırımcılar boğaların yakında geri dönmesini bekleyebilir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Dogecoin’in fiyatı, son 40 gün içinde yaklaşık %40 kayıpla bir dizi daha düşük zirveler oluşturdu. Bu salınım noktaları trend çizgileri ile birleştirilebilir; ortaya çıkan azalan trend çizgisi DOGE’nin büyümesini engelledi.

Ancak, 18 Mart’ta DOGE, satın alma baskısında büyük bir artış kaydetti ve bu da yukarı yönlü bir kırılmaya yol açtı. O zamandan beri, Dogecoin fiyatı toparlandı ve hafif yükselişini sürdürüyor. Bu nedenle, yatırımcılar meme parasının yükseliş trendine devam etmesini bekleyebilirler.

İleriye dönük olarak, kripto para birimi 0.140 dolar bariyeriyle karşılaşacak, ancak bunu kırmak Dogecoin fiyatının direnci 0.150 dolardan yeniden test etmesine izin verecek. Genel olarak, bu hareket mevcut 0.120 $ pozisyonundan %27 daha fazla olacaktır.

Dogecoin Fiyat Analizi: Doge %27'lik Bir Ralli Yapabilir!
Dogecoin Fiyat Analizi: Doge %27’lik Bir Ralli Yapabilir!

Dogecoin’in yükseliş fiyatı tahmini, IntoTheBlock Global In/Out of the Money (GIOM) modeli tarafından destekleniyor. Bu endeks, bir sonraki direnç kümesinin nispeten güçlü olduğunu ve 0.126 dolardan 0.155 dolara kadar uzandığını gösteriyor.

Burada, yaklaşık 25,15 milyar DOGE jetonu satın almış yaklaşık 250.000 adres “Para Bitti”. Dolayısıyla, bu kümeye geçiş, bu yatırımcıların baskısını gerektirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Time Magazine Dergisi Metaverse’de Kripto Para ve Heineken’i Aldı

Bu nedenle, piyasa katılımcıları, DOGE’nin bu alanı aşmasını ve yukarıdaki aralıkta yerel bir zirve oluşturmasını bekleyebilir.

Dogecoin direncinin 0.14$'da kırılması, fiyatın %27 yükselmesini sağlayabilir!
Dogecoin direncinin 0.14$’da kırılması, fiyatın %27 yükselmesini sağlayabilir!

İşlem verileri açısından kripto balinalarının Dogecoin ile ilgilenmiyor gibi görünüyor. Yüksek gelirli yatırımcıların yatırım ilgisinin bir göstergesi olan 100.000 dolar ve üzeri büyük işlemler, son üç ayda 1.800’den 688’e düştü.

Bu %30’luk düşüş, bu tür alıcıların DOGE satın almakla ilgilenmediğini ve momentum eksikliği nedeniyle yükseliş trendinin sorgulanabileceğini gösteriyor.

Dogecoin Fiyat Analizi: Doge %27'lik Bir Ralli Yapabilir!
Dogecoin Fiyat Analizi: Doge %27’lik Bir Ralli Yapabilir!

DOGE etrafındaki iyimserliğe bakılmaksızın, 0.106 doların altında 4 saatlik bir mum kapanışı daha düşük bir dip oluşturacak ve Dogecoin fiyatı için yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır. Bu durumda, DOGE %30 oranında çökebilir ve 0,074$’dan destek seviyesine geri dönebilir ve alıcıların tekrar piyasaya dönmesine izin verebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu