Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)EverGrow (EGC)Kripto Para AnalizleriPolkadot (DOT)

Dogecoin (Doge), Polkadot (DOT) ve EverGrow (EGC) Fiyatları 2022’de Patlayabilir

2021’de kripto alanındaki deneyimden sonra, bir sonraki iyi haber Polkadot (DOT), EverGrow (EGC) ve Dogecoin’e (DOGE) geliyor , çünkü 2022’de patlama olasılıkları yüksek. EGC ve DOT son derece yükselen bir fiyata başlayabilir. Rapora göre şu andan itibaren kripto pazarında eylem .

Dikkatinizi Çekebilir: Polkadot nedir ? (DOT)

Bildirildiğine göre, bu sefer kripto fiyat patlamasının Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’in (DOGE) geçen yılki muazzam performansı ile aynı yükseklikte olma ihtimali var .

Tarihsel olarak, 2021 boyunca, tüccarların SHIB yatırımı, Dogecoin gibi büyük ölçüde %49 arttı. Kabaca, Shiba Inu ve Dogecoin, piyasa değeri değerleri olarak sırasıyla 19 milyar dolar ve 23 milyar dolar gibi şaşırtıcı bir miktar topladı. Bu değerle milyonerlerini yaptılar.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Haberleri

Geriye dönersek , EverGrow (EGC) Eylül 2021’de piyasaya sürüldü. 2022’de ilk gerçek 100x kripto projesi olmak için güçlü bir hedefi var. 2022’deki olası yolunun yanı sıra EverGrow Coin, Safemoon ile zorlayıcı bir ödülde devrim yarattı.

Özellikle, EGC belirteci, BUSD ödülü sunan ilk projedir. Ek olarak, sayısız dikkat çekici hizmetine rağmen, EverGrow, kullanıcıların dalgalanma olmadan uygun bir pasif gelir elde etmelerini sağlayan ilk madeni para olarak kendisini övüyor.

Bununla birlikte, EverGrow’un piyasa düşüş piyasası olduğunda nasıl başlatıldığına bakılmaksızın, kullanıcıları 30 milyon doların üzerinde istikrarlı ve harcanabilir ödül kazandı. Özünde, tüm bu olasılıkları kripto aleminde ortaya çıkarmak, EverGrow’u 2022 için önemli bir dijital varlık haline getiriyor.

Öte yandan Polkadot (DOT) ve Dogecoin (DOGE)’nin de bu yıl önceki yıllara göre üstün olma olasılığı var. 2022, kripto pazarındaki olgun görünümüne rağmen Doge ve DOT için mutlu bir yıl olabilir.

Sorumluluk Reddi Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu