Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)Kripto Para Analizleri

Dogecoin, DOGE 0.28 dolara dönmeden önce satın alma fırsatı sunuyor

Dogecoin fiyat hareketi kesinlikle son zamanlarda düşüşte. Bir kapitülasyon hareketinin başlamak üzere olduğuna dair korkular haklıdır, ancak ayılar tarafından takip edilmesi henüz gerçekleşmemiştir.

Dogecoin fiyatı, şamdan grafiğinde ve Nokta ve Şekil grafiğinde güçlü yükseliş eğilimi kalıpları geliştiriyor
Dogecoin fiyatı , günlük Ichimoku grafiğinde ezici bir şekilde düşüş gösteriyor. Bununla birlikte, bu eğilim muhtemelen çok yakında şiddetli bir geri dönüş veya sağlam bir düzeltici hamle bulacaktır. Şamdan grafiğindeki bu tersine dönüşün birincil nedeni, düşen bir kama formasyonunun varlığıdır.

Teknik analizdeki tüm standart geometrik desenler arasında (özellikle Japon mum çubukları veya Amerikan çubuk grafikleri), kama desenleri karlı ticaret kurulumlarına dönüşme konusunda en yüksek pozitif beklenti oranına sahiptir. Kama desenleri, aşırı alım/aşırı satım piyasasını tanımlar ve fazlalığı temsil eder. Yükselen bir kama, aşağı yönlü bir geri dönüş formasyonudur ve düşen bir kama, bir yükseliş tersine dönüş formasyonudur.

Dogecoin/USDT
Dogecoin/USDT

Dogecoin, düşen bir takozun alt trend çizgisinin tam karşısında. DOGE, günlük kapanış ile Kijun-Sen arasında maksimum ortalama seviyeler yaratırken, bu aşırı uçlarda işlem görüyor ve ortalama bir dönüş hareketinin yükselişine dair uyarı veriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Dogecoin fiyat tahmini: Yeni bir ralli için mi hazırlanıyor?

Dogecoin, 0.005$/3 kutu dönüşlü Point and Figure grafiğinde bir Boğa Shakeout paterni geliştirdi. Bu model yalnızca bir enstrüman daha geniş bir yükseliş trendindeyse ve düzeltici bir hareketin dibindeyse geçerlidir – her ikisi de Dogecoin fiyatı için geçerlidir. Düşen takoz ve Boğa Sarsıntısı formasyonunun kombinasyonu, teorik olarak düşük riskli, yüksek ödüllü bir ticaret düzeni sunar.

Dogecoin fiyatı için teorik uzun ticaret kurulumu, 0.17$’lık bir satın alma durdurma emri, 0.15$’lık bir zararı durdurma emri ve 0.28$’lık bir kar hedefidir. Bu olası ticaret düzeni, girişten itibaren yaklaşık %69’luk bir zımni kar hedefiyle 5.5:1’lik bir ödül/risk kurulumunu temsil eder. Ek olarak, iki ila üç kutuluk bir son durak, girişten sonra elde edilen herhangi bir kârın korunmasına yardımcı olacaktır.

DOGE
DOGE Grafik

Tüccarlar, düşen takoz alt trend çizgisinin altında, alt trend çizgisinin altında en az üç günlük kapanışla sonuçlanacak herhangi bir sürekli hareketi izlemek isteyeceklerdir. Bu, bu analizin teorik uzun kurulumunu ve yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu