Altcoin HaberleriDeFi HaberleriDogecoin (DOGE)Haberler

Dogecoin DeFi test ağını başlattı

Dogecoin kurucuları DeFi test ağını başlattı, Piyasa düşerken dogecoin yükselecek mi?

Dogecoin blok zincirinin geliştiricileri, en ünlü meme tokeni etrafında bir ekosistem oluşturmak için yeni bir ağ olan Dogechain’i başlattı. DOGE, gaz için ödeme yapmak ve PoS madencilerini ödüllendirmek için bir varlık olarak akıllı sözleşmelerle blok zincirine yerleştirilecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Dogechain, platformun Polygon Edge üzerinde uygulanması sayesinde Ethereum ağı ile tamamen uyumludur ve bu da düşük ücretlerle anında işlem yapmayı mümkün kılar.

Dogecoin geliştiricileri, yeni ekosistemi NFT pazar yerleriyle doldurmaya, blok zinciri oyunlarının bir bölümünü aktarmaya, DEX borsalarını ve likidite havuzlarını başlatmaya hazır bir dizi yeni girişimle zaten anlaştılar.

Dogechain, kullanıcılara bir airdrop yoluyla dağıtılacak olan kendi yerel DC jetonunu da alacak. Dağıtım şartları, blockchain testinin sonunda duyurulacak.

Yatırımcılar, Dogechain test ağının başlatılmasına hiçbir şekilde tepki vermedi. DOGE tokeni bir haftada %25 ve yılın başından bu yana %70 değer kaybetti. Genel olarak, dijital varlık, 2021’in en yüksek seviyelerine göre 10 kat değer kaybetti.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu