Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)Haberler

Dogecoin Çekirdek Geliştiricisi Ross Nicoll Uzaklaşıyor

Shiba inu-meme kripto para birimi dogecoin’in çekirdek geliştiricisi Ross Nicoll, “ezici” stres ve potansiyel bir çıkar çatışmasına atıfta bulunarak projeden ayrıldığını söyledi.

  • Geliştirici, bir danışman olarak kalacak, ancak Çarşamba günü bir blog yazısında “elinden gelen her şeyi Dogecoin Vakfı’na teslim ediyor” dedi .
  • Ayrılışının mutlak veya anlık olmadığını vurguladı. CoinDesk’e bir LinkedIn mesajında ​​”Bunun bir rol değişikliği olduğunu ve bir geçiş dönemi olduğunu vurgularım, aniden gitmedim” dedi.
  • Nicoll, “öncelikle [çünkü] ilgili stres çok büyük olduğu için” geri adım attığını söyledi.
  • “Günlük işim için işverenimin blok zinciri alanına taşınmasının başka bir komplikasyonu var, bu da yönetici olarak kalırsam çıkar çatışması riskine yol açıyor” diye ekledi. Nicoll, Google’da bir yazılım mühendisidir.
  • Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in danışmanı olarak da övünen Dogecoin Vakfı, geçen yıl Ağustos ayında yeniden kuruldu , başlangıçta 2014’te kuruldu ve zamanla etkisiz hale geldiği için dağıldı. Vakfın amacı, savunuculuk, yönetişim ve ticari marka koruması yoluyla dogecoin’in gelişimini desteklemektir.
  • Nicoll, “Dogecoin’i bir sonraki aşamaya yönlendirme yeteneklerine güveniyorum, bir şekilde benim kafa yapısına sahip değilim” dedi.
  • DOGE tokeni çok az değişti ve 24 saat içinde %1,7 kayıpla yayınlanma tarihi itibariyle 0,147 $ oldu.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto, Piyasaların Finansal İstikrarını Etkileyebilir Mi?

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu