Dogecoin (DOGE)Kripto Para AnalizleriShiba Inu (SHIB)

Dogecoin %5 Düştü, Shiba Inu Yükseldi: Kripto Para Fiyatlarında Bugün Kanama Var

Dogecoin, dijital cüzdanlar için kripto pazarında %5’lik büyük bir düşüşle bugün manşetlere taşındı. Ethereum, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde de bir düşüş var. Yatırımcılar, dijital cüzdanlarda kar elde etmeye karar vermeden önce en iyi 10 kripto para fiyatını kontrol etmelidir.

Coinfili.com, 18 Şubat 2022’deki en iyi 10 güncel kripto para birimi fiyatını listeler

Bitcoin (BTC) – 40,742,92 ABD Doları (%6,65 düşüş)

Ethereum (ETH) – 2.901,89 ABD Doları (%5.58 düşüş)

Tether (USDT) – 1,00 ABD Doları (%0,01 artış)

Binance Coin (BNB) – 405.12 ABD Doları (%4,57 düşüş)

USD Madeni Para (USDC) – 1,00 ABD Doları (%0,00 artış)

XRP (XRP) – 0,7883 ABD Doları (%4,35 düşüş)

Cardano (ADA) – 1,03 ABD Doları (%3,58 düşüş)

Solana (SOL)- 94,49 ABD Doları (% 5,04 düşüş)

Çığ (AVAX)- 89,51 ABD Doları (%6,30 düşüş)

Terra (LUNA)- 51,10 ABD Doları (%8,51 düşüş)

CoinMarketCap‘e göre, küresel kripto piyasası tavanı, son 24 saatte %19,40 artışla 84,83 milyar ABD doları hacimle 1,86 milyon ABD doları.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Piyasasının Kedileri: Shiba Inu ve Catcoin Savaşı Devam Ediyor

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu