Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)Haberler

DOGE geliştiricisi, Wall Street’teki büyük oyuncularla alay etti

DOGE geliştiricisi, Wall Street'teki Dogecoin sahipleriyle alay etti

Dogecoin (DOGE) kripto parasının kurucularından Billy Markus, büyük borsa oyuncularının DOGE projesini geliştirmeye karar vermesi halinde projenin olası geleceği hakkında izleyicileriyle paylaşımda bulundu. Marcus’un ironik sonuçlarına göre, yatırım çekiciliği için verilen mücadele, varlık kavramı üzerinde zararlı bir etkiye sahiptir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Dogecoin’in yaratıcısı tarafından yapılan bir kamu açıklaması, borsaya girmeye hazırlanırken yeni başlayanların “yeniden paketlenmesi” uygulamasından bahsetti. Marcus, borsa alanında kurumsal stratejistlerin ürünü daha etkili bir şekilde sunmak için kripto para birimleri kavramını değiştirdiği bir ilk halka arzı (IPO) öngördü. BT geliştiricisi, böyle bir etkinin etkisi altında DOGE’nin bir parodi madalyonun görüntüsünü koruyamayacağından emindir. Açıkça söylediği şey:

“Wall Street mizah duygusundan tamamen yoksun. Bu iş adamları, para kazanmaya karar verdikleri her şeyi modaya uygun hale getirecekler.

Ekonomistler, projelerin geliştirilmesinin çeşitli şekillerde gerçekleştiğine dikkat çekti. Bir halka arz, sektörde bir dereceye kadar başarı elde etmiş şirketlerin küreselleşmesi için bir basamak taşıdır. Döviz piyasasına girmek, bir dizi düzenleyici ve sosyal zorluklarla ilişkilidir. Devlet kurumlarının sonuçlarıyla teyit edilen, sağlam temellere dayanan bir pratik itibar, yatırım çekiciliği ve iş standartlarına uygunluk gerektirir. Bununla birlikte, bir halka arz düzenleme işinin karmaşık doğasına rağmen, sonuç kurumsal yatırımcılardan milyarlarca dolarlık sermaye enjeksiyonları olabilir.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Be[In]Crypto ajansının raporunun, 2022’de değiştirilemez tokenlerin (NFT) ticaret cirosunda minimum bir değere düştüğünü bildirdiğini bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu