HaberlerKripto Para Haberleri

Dikkatinizi Çekebilecek 3 Kripto Para

Son derece ödüllendirici, patlayıcı oyunlar arıyorsanız, bu üç jeton bu yıl sizi bekleyen şey olabilir.

SHIB, yüksek riskli, yüksek ödüllü, kısa vadeli oyununuzdur

SHIB, Kasım 2020’de 0.000000000056 USD’den Ekim 2021’de şaşırtıcı bir şekilde 0.00008616 USD’ye çıktı ve bu yalnızca tokenin tüm zamanların en yüksek seviyesi olmakla kalmadı, aynı zamanda yaklaşık yüzde 150 milyonluk bir artışı temsil etti.

Bazıları, Ethereum blok zincirinin üzerinde çalışan bir jeton (ve diğer köpek temalı muadili gibi bir jeton değil) olduğu için uzun vadeli bir değer oyunu olarak görse de, insanların SHIB’yi satın almasının nedeni büyük olasılıkla şudur: birkaç ay önce gördüğümüze benzer bir başka büyük yükseliş bekliyorlar.

Patlayıcı bir artış potansiyeli var ama gerçek şu ki, SHIB bir kuruş işaretine bile bu kadar ulaşsaydı, piyasa değeri dört trilyon dolar civarında olurdu, yani her bir kriptodaki toplam para miktarının üzerinde olurdu. orada.

Dikkatinizi Çekebilir: Likit Olmayan Bitcoin Arzı %76.3’e Ulaştı

Bu nedenle, SHIB’ye yatırım yaparken işleri fazla karmaşıklaştırmamak daha iyi olabilir. Simgenin temellerine inanıyorsanız, harika. Ancak, yalnızca çoğunluğa atlamayı planlıyorsanız, bunu niyetinizin tamamen farkında olarak yapın ve ne olduğunu görmeye çalışın: madalyonun spekülatif doğasına mükemmel şekilde uyan bir oynaklık oyunu.

XRP, orta riskli, orta ve uzun vadeli oyununuzdur

Ripple’ı şimdi satın almak, devam eden SEC davası düşünüldüğünde biraz riskli bir hareket gibi görünebilir, ancak aynı zamanda inanılmaz derecede ödüllendirici bir oyun olma potansiyeline de sahip.

SHIB ile tam tersine, XRP’nin kripto para biriminin başlangıcından bu yana ilk 10’da kalan tek altcoinlerden biri olmasının nedenleri var.

XRP açıkça bu 1 numaralı noktayı hedefliyor ve tek başına konumu, değerinin sağlam bir göstergesi çünkü gerçeği söylemek gerekirse, tek bir proje, önemli bir fayda, amaç ve/veya potansiyel kaynak olmadan XRP’nin yaptığı şekilde ayakta kalamaz. değer.

XRP, ETH’den (hatta BTC’den) daha fazla fiat çiftine sahiptir ve yatırımcıların kısıtlamasının kaynağı olan aynı dava doğrudan borsalar için gitmemiş olsaydı, kesinlikle kripto evrenindeki diğer her şeyden kıyaslanamayacak kadar daha fazla altyapıya sahip olurdu.

ETH, sağlam uzun vadeli oyununuzdur, ancak…

ETH’nin de patlayıcı bir hamle yapabileceği bir senaryo var.

Hepimizin bildiği gibi, Ethereum bir Proof-of-Stake mekanizmasına geçmek zorunda, bu da madencilere artık ihtiyaç duyulmayacağı ve stakerlara yol açacağı anlamına geliyor.

Madencilik resmin dışında kaldığında, blok teklifçilerini teşvik etmek için daha az madeni para oluşturulacağından madeni para arzı etkilenecektir.

Sonuç olarak, çıkarılan ETH miktarı büyük olasılıkla büyük bir düşüş görecek ve staking ile birlikte ufukta bir arz sıkıntısı ve bununla birlikte kaçınılmaz bir artış olabilir.

Ethereum satın almak birçok kişi tarafından her zaman sağlam ve uzun vadeli bir oyun olarak kabul edilecektir, ancak olası patlayıcılığa sahip olmak pastanın üzerindeki kremadır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu