Altcoin HaberleriCardano (ADA)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Dikkat! Bu Altcoin projesi en hızlı büyüyen Kripto paralarda ilk 3’e girdi

Altcoin: Cardano projesi en hızlı büyüyen ilk 3'e girdi

Altcoin: Cardano kripto para birimi projesi, geçtiğimiz ay içinde en hızlı büyüyen ilk üç blockchain girişimi arasında yer aldı. Uzmanlar, bunun mükemmel bir sonuç olduğuna ve bu ürün, 2021 yazında Alonzo ağ güncellemesinin yayınlanmasından bu yana birkaç aydır listenin başında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Uzmanlar, son 30 gün içinde Github’un Altcoin: Cardano geliştiricilerinden günde ortalama 386 yeni anahtar yayına ev sahipliği yaptığını söyledi. Bu, sanal para biriminin sıralamada onurlu bir üçüncü sırayı almasına izin verdi. Bu ürün, Uniswap (günlük 1070 Github güncellemesi) ve Solana olmak üzere diğer iki projeden yalnızca ikincisiydi.

Analistler, Cardano’nun 2021’de en gelişmiş dijital varlıklar listesinin başında olduğunu hatırlattı ve uzmanlara göre bu, orta vadede kripto para biriminin değerinde büyüme için büyük fırsatlar olduğunu gösteriyor.

Şirket, geçen ay projeye olan ilginin, blockchain kurucusu Charles Hoskinson’ın halka açık test ağında Hydra Heads protokol paketlerinin lansmanını duyurmasından kaynaklandığını belirtti. İnovasyon, küresel ölçeklendirme yolunda en önemli unsur olarak görülüyor. Bunlar ikinci düzey bir çözümdür ve ürünün güvenliğini önemli ölçüde artırmalıdır.

Dikkatinizi Çekebilir: Steve Wozniak: “Kripto para birimleri konusunda çok şüpheciyim”

Analistler ayrıca DeFi hizmeti LIama’dan gelen verilere atıfta bulundu ve Cardano akıllı sözleşmelerinde kilitlenen toplam değerin (TVL) katlanarak büyümeye devam ettiğini vurguladı. Şu anda, ağda 223 milyon dolardan fazla donmuş durumda ve stake etme hesaba katıldığında yaklaşık 313 milyon dolar.

Daha önce, CoinFili.com editörleri, 1 Mart ile 2 Mart 2022 arasındaki dönemde, Cardano kripto para biriminin birkaç büyük sahibinin 15.5 milyon dolar değerinde 16 milyondan fazla coin satın aldığını söylediler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu