Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriRipple (XRP) Haberleri

Dikkat! Bu Altcoin Mart Ay’ında Düşebilir

Mart ayında, Altcoin XRP'nin değeri %30 düşebilir: İşte detaylar...

Altcoin, Dijital varlık XRP’nin geçen hafta piyasadaki genel ruh haline direnerek %8 yükselmesine rağmen, bu ay durum hala önemli ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bazı analistlere göre, teknik ve temel verilerin analizi, XRP’nin çok yakın gelecekte %30’luk bir fiyat düşüşü beklediğini gösterdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

Cointelegraph uzmanları tarafından yapılan analize göre, XRP’nin fiyatının düşmesinin nedenlerinden birinin, programlanmış bir para çekme işleminin parçası olarak Ripple Labs projesi tarafından büyük miktarda kripto paranın bloke edilmesi olduğu ortaya çıktı. Raporlara göre, 200 milyonu işletme giderlerini karşılamak için kullanılacak 800 milyon XRP’den bahsediyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto yatırımcıları, zengin insanlardan daha girişimci ve risk toleranslıdır

İkinci olası neden, harici bir faktörün etkisidir, yani altcoin XRP’nin toplu satışı hakkında söylentiler yayan kullanıcılar arasındaki panik. Bu, sosyal medya trendlerini izleyen ve bunların kripto para birimlerinin değeri üzerindeki etkilerini analiz eden bir platform olan Santiment’in verileriyle kanıtlanıyor. Bu nedenle, alınan verilere dayanarak, kullanıcılar son zamanlarda #XRPNetwork isteği hakkında aktif olarak bilgi aramaya başladılar.

“Kullanıcılar #XRPNetwork ile ilgilenmeye başlar başlamaz, önce kripto paranın fiyatında keskin bir artış olduğu ve ardından “kitlesel satışlar” dediğimiz bir dönem olduğu ve ardından değerin arttığı tarihsel olarak kanıtlanmıştır. Analistlerin raporu, XRP’nin kaçınılmaz olarak azaldığını söylüyor.

Altcoin Uzmanları, tekrar tekrar XRP değerinde düşüşe neden olan tanımlanmış nedenlere dayanarak varlığın fiyatındaki olası bir düşüşle ilgili sonuçlar çıkardı. Bu sefer durumun böyle olup olmayacağı bilinmiyor çünkü kripto para birimlerinin hem “büyümesi” hem de “düşmesi” için ay sonuna kadar yeterli zaman kaldı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple madeni para sahiplerini davalarla tehdit ettiğini daha önce bildirdiğimizi hatırlayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu