Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Digital World Acquisition Hissesi Neden Bugün Yükseliyor?

Digital World Acquisition Hissesi Neden Bugün Yükseliyor?

Trump destekli SPAC hissesi, 2022’de zaten yaklaşık %58 arttı.

Ne oldu

Daha geniş piyasayı sarsan satışlara rağmen, Digital World Acquisition ( NASDAQ:DWAC ) hissesi bugün hızla yükseliyor. Şirketin hisseleri Salı günü saat 11:45 ET’de kabaca %15,5 arttı.

Kazançları güçlendiren yeni bir haber yok gibi görünüyor, ancak şirketin Trump Media & Technology Group ile birleşmesi ve sosyal medya platformları Truth Social’ın lansmanı öncesinde hisseyi çevreleyen heyecan artıyor. Bu, Donald Trump tarafından desteklenen ve 21 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan bir sosyal medya hizmeti ve yatırımcılar, çıkış öncesinde Digital World Acquisition hissesine akın ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Yatırım devi Invesco, Bitcoin 2022’de patlayacak ve 30 bin doların altında işlem göreceğini tahmin ediyor

Ne olmuş

Apple‘ın App Store’daki Truth Social için ön sipariş sayfası , Başkanlar Günü hafta sonu ile aynı zamana denk gelen tahmini 21 Şubat lansmanını içerecek şekilde 6 Ocak’ta güncellendi. Digital World Acquisition’ın hisse fiyatı, haber çıktığından beri güçlü bir yükselişte.

DWAC VERİLERİ
DWAC VERİLERİ

Truth Social lansmanı için artan beklenti Salı günkü kazanımların arkasındaki ana itici güç gibi görünse de, özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) hissesinin, Trump’ın 1 Ocak’ta Arizona, Floransa’da düzenlediği bir ralliden ekstra destek alması da mümkün. 16.

Şimdi ne olacak

Yatırımcılar, Truth Social’ın lansmanına yaklaşık bir ay kaldığını ve platformun henüz önemli bir gelir elde etmediğini anlayarak ilerlemeli. Bu, Digital World Acquisition ve Trump Media & Technology Group kombinasyonuna değer vermeyi zor bir görev haline getiriyor.

Truth Social, Twitter’a çok benzeyecek gibi görünüyor ve açık kaynaklı Mastodon platformu üzerine inşa edildi. Yaklaşan Trump destekli sosyal medya platformunun oldukça büyük bir aktif kullanıcı tabanı çekmesi ve reklamlardan, uygulama içi satın almalardan ve diğer kanallardan satışlar elde etmesi olasıdır. Ancak kendisini Twitter, Meta Platformlar ‘Facebook ve diğer ağlara alternatif olarak konumlandıran tek oyuncu değil .

Yaklaşık 3 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle, Digital World Acquisition’ın daha fazla patlaması olabilir. Bu yüksek riskli bir yatırımdır ve muhtemelen yakın vadede dalgalı ticaret görmeye devam edecektir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu