Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriNedir

Digibyte Fiyat Tahmini: 2022 için ne var? Digibyte Nedir? Digibyte Geleceği

Kripto hem bazı yönlerini geliştirmek için geliştiriliyor Bitcoin ve Litecoin ağları. Bitcoin işlemleri, Digibyte kripto para birimine kıyasla çok daha yavaştır. Digibyte, esas olarak artan işlem ücretine, işlem hızlarına ve büyük oynaklığa odaklandı ve bu dijital varlıkları bir ödeme yöntemi olarak kullanmayı bir sorun haline getirdi.

Ayrıca, Digibyte blok zinciri, bazı kod sorunlarıyla ilgili blok zinciri performansındaki düşüşe dikkat eder. Digibyte fiyat tahminini keşfetmeden önce, DigiByte’ın ne olduğunu bulmamıza izin verin ve işte teknik inceleme.

Digibyte nedir?

DigiByte, açık kaynaklı bir blok zinciri ve bir varlık oluşturma platformu anlamına gelir. Digibyte blok zinciri, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer blok zincirlerinin yeterince güvenli veya ölçeklenebilir olmadığını savunuyor .

Ancak rakiplerinden daha hızlı ve daha güvenli, test edilmiş ve kanıtlanmış bir çözüme sahip olduğunu iddia ediyor. Digibyte, üç ayrı katman üzerine kurulmuş bir blok zinciri ağını ifade eder. Kaplama katmanı, akıllı sözleşmeler, DApp’ler ve ayarlanabilir belirteçler DigiAssets protokolü içindir. Ara katman, DigiByte’ın yerel belirteci DGB’nin tüm blok zinciri boyunca akabileceği ve temel varlık olarak hareket edebileceği halka açık defteri ifade eder. En alt katman, merkezi olmayan düğümler, istemci yazılımı ve iletişim dahil olmak üzere DigiByte platformunun kalbidir.

Kurucu Jared Tate, 2013’ten 2020’ye kadar DigiByte üzerinde çalışıyor. Bununla birlikte, genesis bloğu resmi olarak 2014’te bir Bitcoin hardfork’u olarak piyasaya sürüldü. Beş yılı aşkın bir süredir faaliyette olan DigiByte, bir blok zinciri teknolojisi ağı olarak korumasının gerçek olduğunu gösterdi.

Küresel DigiByte blok zincirinin benzersiz özelliği, çoğu blok zinciri yalnızca bir tane kullanırken beş DigiByte madencilik algoritması kullanmasıdır. Beş ayrı madencilik algoritması, ağı madenciliğin merkezileştirilmesinden korur ve güvenliğini artırır. Bu algoritmalar SHA256, Scrypt, Groestl, Skein ve Qubi’yi içerir.

Çoklu algoritma madenciliğine ek olarak, Digibyte blok zinciri, diğer tüm modern blok zincirlerinden daha gelişmiş zorluk kararlılığına sahip olduğunu iddia ediyor. Aşamalı zorluk ayarlama özelliği, ağı kötü saldırılardan korumak ve güvenliğini güçlendirmek içindir. Bu nedenle Digibyte (DGB) olumlu gelecek fiyat tahminlerine sahiptir.

Digibyte Ağı ve Sinyalleri

Galaksi Puanı

Galaxy Skoru, piyasalar ve sosyal katılım arasındaki birleşik performans göstergelerine bakarak bir madeni paranın ne kadar sağlıklı olduğunu gösterir. Herhangi bir madeni paranın gerçek zamanlı Galaxy Skorunu görüntüleyin.

DGB kullanım durumları

DigiByte’ın birincil amacı, kripto topluluğuna ve hatta finansal kurumlara yeni ve daha güvenli bir çözüm yolu sağlamaktır. Sıkı güvenlik protokolleri ile birlikte uygun işlem hızını teşvik etmeyi amaçlar. Böylece kripto para piyasalarına hakim olmaya çalışır.

DigiByte işlemleri hızlıdır ve en güvenli kripto para birimlerinden biridir. DGB ekibi, bu finansal kurumları küresel olarak teknoloji guruları dijital varlık kullanıcılarıyla ilişkilendirmeye yardımcı olacak. DigiByte blokları, blok zinciri endüstrisine yeni özellikler ve hizmetler sunacak esnek, güvenli ve uyarlanabilir bir altyapı olarak tasarlandı.

Şu anda, kripto varlığı 24 saatlik 233.731.200.36 $ işlem hacminde bulunuyor. Dash’in fiyatı şu anda 154 dolar civarında. Karlı bir yatırım olduğu ve yakın gelecekte bir fiyat artışı görebileceği için Digibyte’ı büyük kripto borsalarından herhangi birinde satın alabilirsiniz.

DigiByte sert hareketlerinin tarihi

DigiShield – blok 67.200

DigiShield, DigiByte blok zincirinin piyasaya sürülmesinden sonra, blok zincirinin çok büyük miktarlarda DigiByte madenciliği yapan birden fazla havuzu minimum zorlukta korumasını sağlamak için Şubat 2014’te etkinleştirildi. DigiShield bunu, dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin’de olduğu gibi iki haftada bir yeniden hesaplamak yerine, bir çoklu havuz başladığında veya DigiByte’a sağlamayı durdurursa anında düzeltmeye izin vererek tüm bloklarda blok zorluğunu yeniden hesaplayarak başarır. DigiByte ekibi yardımcı dogecoin başarıyla gibi 20’den fazla blockchains isteyen 2014 yılında DigiShield yürütmek Ethereum , Zcash, Bitcoin Altın ve Bitcoin Cash eklemek için, ve diğerleri.

MultiAlgo – Blok 145.000

Bu hard fork, DigiByte’ın çoklu algo madenciliğinin ASIC madenciliği, GPU ve CPU madenciliği gibi farklı madencilik modlarına uymasını sağlamak için Eylül 2014’te yeniden tetiklendi .

MultiShield – Blok 400.000

Bu hard fork, 10 Aralık 2014’te tekrar tetiklendi. Bu hard fork’un görevi, DigiShield’ı yeni MultiAlgo platformunda etkinleştirme ve beş madencilik havuzunun tümünde aynı hedeflere ulaşma görevine sahipti.

DigiSpeed ​​– Blok 1.430.000

Hard fork, Aralık 2015’te başlatıldı ve DigiByte madeni parasının hızını artırmayı amaçlıyordu. İşlemleri onaylamak için Digibyte blok süresi yüzde 50 ila 15 saniyeydi.

Odocrypt – Blok 9.112.320

Hardfork, Temmuz 2019’da tetiklendi ve benzersiz bir FPGA dostu karma algoritması olan Odocrypt’i doğurdu. Algoritma, özellikle Digibyte için tasarlanmıştır ve ASIC karşıtı bir yaklaşım olarak her on yılda bir ayarlanır.

DGB’nin yıllar içindeki kısa tarihçesi/teknik analizi

Digibyte Fiyat Analizi
Digibyte – kaynak: CoinMarketCap

DigiByte’ın yerel tokeni DGB, 2014 yılında piyasaya sunuldu. DigiByte fiyatı birkaç gün boyunca 0,01$’da kaldı ve daha sonra 0,0003 $’a düştü. Altcoin vermedi erken günlerinde excel ve çoğu yatırımcılar diğer daha belirgin dijital varlıkları satın almak için seçti. Bununla birlikte, DigiByte kripto para birimi yavaş yavaş büyümeye başladı ve sermaye biriktirmeye başladı.

Digibyte (DGB), 2017 baharında hızla yükselmeden önce yaklaşık üç yıl boyunca 0,0003 ABD doları içinde seyretti . DGB’yi erken satın alan yatırımcılar, Digibyte fiyatı 0,001 ABD dolarına ulaştığında üç kat kar elde etti . Bir kez olsun, DigiByte kripto para birimi piyasa değeri on milyonlarca doları hecelemeye başladı.

2017 sonbaharında, tanınmış bir ödeme platformu Paytomat, DGB için destek ekledi. Bunun üzerine, popüler kripto borsaları kripto para birimini listeledi. Sonuç olarak, DGB fiyatı daha kararlı bir şekilde artmaya başladı .

2018’in başlarında, DGB’nin fiyatı, DGB jetonu başına 13 sent ve toplam piyasa değerinde 1,2 milyar dolar gibi rekor bir seviyeye ulaştı. Ne yazık ki, geri çekilme aşaması devreye girdi ve kripto para birimini aşağı çekti. Keskin geri çekilme, geniş bir düşüş eğilimine dönüştü ve göstergeler düştü.

Bir başka kayda değer fiyatlandırma olayı, DGB’nin fiyatı Nisan 2018’de bir ay içinde 0,017 dolardan 0,049 dolara yükseldiğinde ve yüzde 185’ten fazla kazanıldığında gerçekleşti. Daha sonra, fiyatı 2020’de 0,004$’a düştü. Ocak 2021’de bir DGB, önemli bir rallinin ardından 0,025$’dan işlem gördü. Yazma sırasında, bir DigiByte jetonu 0,043 ABD dolarından perakende satış yapıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Birimleri Fiyat Tahmini: Bitcoin, Axie Infinity & Ethereum

DGB’nin şu anki fiyatı/Teknik Analizi?

DGB/USDT
DGB/USDT – kaynak: TradinView

Mevcut DigiByte fiyatı 0,043 ABD doları ve 24 saatlik işlem hacmi 20,312,938,18 ABD dolarıdır. Kripto para birimi şu anda Coinmarketcap verilerine göre toplam 639.652.268.19 $ kapitalizasyonla 112. sırada yer alıyor .

Yukarıdaki 4 saatlik grafiğe göre, DGB tokeninin fiyatı şu anda 100 günlük Hareketli Ortalama ve 50 Günlük Hareketli Ortalama’nın altında. Fiyat, Bollinger Bantlarının alt bölgesinden kırılmaya çalışabilir. Bir yükseliş momentumunun onaylanması gerekiyorsa, fiyatın önemli Hareketli Ortalamaları geri aldığını görmemiz gerekiyor.

Digibyte, toplam 21.000.000.000 jeton arzından tahmini toplam 14.707.472.358 DGB jeton dolaşımına sahiptir. Fiyat hareketi şu anda genel olarak bir düşüş trendi izliyor, ancak olası yükseliş sonuçları var.

DGB tüm zamanların en yüksek seviyesine ne zaman ulaştı?

DigiByte kripto para birimi, DGB jetonu başına 0.1825$’a ulaştıktan sonra Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Teknik analiz yardımıyla Digibyte (DGB) fiyat tahminimizde kripto paranın ne kadar yükseleceğini göreceğiz.

DGB’yi nereden satın alabilirim?

Bitcoin’e benzer şekilde, DGB, iş kanıtı madenciliği algoritması kullanılarak çıkarılır. Blok zinciri, ASIC dostu dijital varlıkların çoğundan daha önce bahsedilen beş madencilik algoritması ile madenciliğin ademi merkeziyetçiliğini mümkün kılar.

Bir DigiByte madencilik havuzu aracılığıyla DGB madenciliği yapmanın dışında, çoğu insan muhtemelen DigiByte jetonlarını nereden satın alacağını merak ediyor. DGB, serbestçe ticareti yapılabilen bir kripto para birimidir ve farklı bir kripto para borsasında mevcuttur. Daha da önemlisi, gerçek şu ki, DGB kripto büyük bir toplam piyasa değerine sahip. Bu nedenle Digibyte fiyat tahminine bakmak gerekiyor.

Diğer kripto para birimleri, sabit paralar ve fiat para birimleri için alım satım çiftleri mevcuttur. Bu kripto para borsalarından bazıları Binance , OKEx ve Bilaxy’dir . Bu platformlar, kredi kartı ve banka kartı, banka havalesi veya PayPal ve Skrill gibi dijital ödeme yöntemleri kullanılarak itibari para birimi aracılığıyla kısa vadeli yatırıma izin verir. Satın alınan jetonlar bir DigiByte cüzdanında saklanabilir.

Binance'de DGB/USDT
Binance’de DGB/USDT

Digibyte fiyat tahmini 2022 – 2024

Finansal piyasalarda Digibyte fiyat tahminleri yapmak, kripto piyasasıyla ilişkili büyük oynaklık nedeniyle kolay bir iş değil. Kripto para birimi fiyatları, uyarı vermeden beklenmedik bir şekilde dalgalanma eğilimindedir. Bir kripto meraklısı, kripto pazarındaki bazı üst düzey uzmanlar ve çevrimiçi teknik analistler tarafından verilen bazı Digibyte fiyat tahmini 2021 ile ilgilenecektir:

WalletInvestor tarafından DGB fiyat tahmini

Üst düzey bir kripto para tahmin portalı olan Wallet Investor’a göre , DGB belirteçlerinin değeri 2021 yılına kadar kademeli olarak artacak ve yıl ticaretini 0,0878 $ piyasa fiyatında sonlandıracak. Tahmini, minimum ve beklenen maksimum fiyat tahminleri arasında geniş bir marja sahip ve bu da analiz etmeyi zorlaştırıyor. Bu nedenle, bir kıyaslama olarak minimum fiyat tahmininin kullanılması tavsiye edilir.

Kısa vadede WalletInvestor'dan Digibyte'ın En Yüksek Fiyatı
Kısa vadede WalletInvestor’dan Digibyte’ın En Yüksek Fiyatı

Ayrıca, mevcut düşüş eğilimi nedeniyle, fiyat değişiklikleri görebileceğimiz için madeni paranın bundan daha düşük seviyelerde işlem görmesi mümkündür. Ancak uzun vadede, yükseliş sonuçları mümkün olabilir.

Digibyte DGB fiyat tahmini WalletInvestor uzun vadede
Digibyte DGB fiyat tahmini WalletInvestor uzun vadede

Yukarıdaki grafiğe göre, bugün Digibyte fiyatı yaklaşık 5 yıl içinde 0,0225 USD’ye yükselecek.

DigitalCoinPrice tarafından DigiByte tahmini

Digital Coin Price tarafından paylaşılan verilere göre , DGB fiyatı 2021 yılı boyunca artacak ve bu yıl Aralık ayında ortalama 0,0624374955 $ fiyatla işlem görecek. Kripto para biriminin çok daha fazla yükselmesi bekleniyor; dolayısıyla 2021 yılına kadar karlı bir girişim olacak.

Digibyte
Kaynak: DigitalCoinPrice

CryptoGround tarafından DGB fiyat tahmini

Önde gelen bir fiyat tahmincisi olan Crypto Ground , madeni paraların fiyatının bir yıl içinde 0,0835 dolara ulaşacağını iddia ediyor.

Digibyte Fiyatı Tahmin Grafiği - kaynak: cryptoground
Digibyte Fiyatı Tahmin Grafiği – kaynak: cryptoground

DigiByte fiyat tahmini 2025

Daha fazla ilerlemeden önce, bu makale yatırım tavsiyesi değildir. DigiByte projesi gün geçtikçe daha popüler hale geliyor. DigiByte’ın topluluk girişimlerine aktif olarak katıldığı da bilinmektedir. Eğitim, sosyal yardım ve yenilik gibi çabalarında odaklarını artırırken, piyasa değerinde önemli adımlar atmaya devam ettiklerini varsayalım. Bu durumda, DGB çok yakında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.14$’ı geçebilir.

Benimseme büyüme oranının önümüzdeki beş yıl içinde artması bekleniyor. Bu nedenle, uzun vadeli ortamda DGB’nin diğer dijital varlıklarla birlikte ivme kazanması ve 1,00 dolara ulaşması bekleniyor. Son birkaç yıldaki tutarlı performansı, ona gelecekteki kazanımlar için istikrarlı bir temel sağlar.

Wallet Investor’a göre , DGB fiyatı önümüzdeki beş yıl içinde 0,225 ABD doları olacak ve işlem görecek. Başka bir madeni para fiyat tahmin firması olan Crypto Ground , DGB fiyatının önümüzdeki beş yıl içinde 0.1746 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

DigitalCoin'den Digibyte fiyat tahminleri
DigitalCoin’den Digibyte fiyat tahminleri

DigitalCoin , 2025 için 0.1290813464 USD, 2028 için 0.1940433776 USD fiyat öngörüyor.

DGB’nin fiyatının düşmesinin başlıca nedenlerinden biri, muazzam çıktısı. DGB tokeninin dolaşımdaki arzı 14 milyarın üzerinde ve projenin 2035 yılına kadar neredeyse aynı miktarı piyasaya sürmesi bekleniyor. Bundan bağımsız olarak, DigiByte çok güçlü bir topluluğa sahip ve fiyatının kısa vadeli artışına inanmıyor. DigiByte topluluğu, DigiByte projesini sıkı bir şekilde destekliyor ve önemli başarıların gelecekteki başarısını desteklediğini düşünüyor . DigiByte sağlam bir teknik temele sahiptir ve halihazırda 500’den fazla küresel firma ve tüccar tarafından desteklenmektedir.

DGB’nin geleceğe bakışı: DGB başarılı olacak mı?

DigiByte, piyasadaki diğer bazı kripto para birimlerine kıyasla daha yüksek performans gösteriyor gibi görünüyor. Dijital para birimi, Mart 2020 çöküşü sırasında önemli açıklar vermesine rağmen, başarılı bir şekilde toparlandı ve diğerleri çökmeden önce bulundukları yere geri dönmek için mücadele ederken onu güçlü bir dayanak haline getirdi. DGB jetonu, COVID-19 kaynaklı piyasa çöküşünden bu yana en iyi performans gösterenler arasında yer aldı ve gelecekteki görünümü cesaret verici.

Gelişmeler

Takımın gerçek bir yol haritası olmamasına rağmen, üzerinde düşünmeleri gereken birkaç geliştirme fikri var. Her şeyden önce, bir madencilik algoritması takasını araştırıyorlar. Ağ şu anda beş ayrı madencilik algoritması kullanıyor ve geliştiriciler, madenciliği daha da merkezden uzaklaştırmak için bunlardan birini değiştirmeyi düşünüyor.

Gündemler listesindeki ana geliştirme hedefi, DigiByte ekibinin “Core 4.1.3” terimidir. Protokolün başarılı bir şekilde geliştirilmesi, kullanıcıların DigiByte blok zincirinde akıllı bir sözleşme oluşturmasına ve yürütmesine olanak sağlayacaktır. Bu, DigiByte için çok büyük olabilir ve büyük olasılıkla sanal para biriminin değerini artıracaktır.

Ortaklıklar

DigiByte, kurumsal kuruluşlarla aktif olarak işbirliği yapmak istediğini iddia ediyor. Büyük şirketler DGB jetonunu benimseyecek olsaydı, bu Digibyte fiyatını büyük ölçüde etkilerdi. 2018’de blockchain firması, markasını zorlamak için bir halkla ilişkiler ajansının hizmetlerini kullandı. Bu harika bir hamleydi ve DigByte’ın yeni ortaklıklara girmesine yardımcı oldu.

2018’de DigiByte, DGB jetonlarını dünya çapındaki banka kartlarına ve ATM’lerine entegre etmek için Investa UK ile ortaklık kurdu.

Temmuz 2020’de DigiByte, Three Fold ile işbirliği yaparak merkezi olmayan eşler arası internet planlarını hızlandırdığını açıkladı. Resmi duyuruya göre, ikisi arasındaki ortaklık, insanlığı güçlendirecek bir dünyaya dair ortak vizyonlarını gerçekleştirmeyi amaçlıyordu.

Exchange listeleme

DGB belirteci artık Binance , Coinbase , Bittrex, OKex vb. gibi birden fazla üst düzey borsa tarafından desteklenmektedir . Bu platformlar, kripto para birimi veya fiat para birimi çiftlerinde DGB belirteçlerinin ticaretini desteklemektedir. DGB, BTC ve ETH gibi en iyi kripto para birimlerinin değişim yaygınlığına ulaşmamış olsa da, token, teknolojisini uygulamayı seçen çoklu platformlar hariç, şu anda 55’ten fazla kripto borsası tarafından destekleniyor.

Topluluk

Topluluk belki de DigiByte’ın en büyük gücüdür. Sayısız üyesi sosyal medya ağlarında sesini çok yükseltiyor ve değişim platformlarında listelenmek için düzenli olarak DGB’ye oy veriyor. Ağı güçlendirmek için topluluk odaklı bir erişim aracı olarak hizmet etmek üzere bir DigiByte Farkındalık Ekibi başlatıldı. Amaç, eğitim, toplantılar, etkinlikler düzenleme ve diğer çeşitli bilinçlendirme faaliyetleri yoluyla DigiByte ağının yayılmasını desteklemektir.

DigiByte başarılı olacak mı?

Dijital bir varlığın değerini değerlendirme sistemi henüz yatırımcılar tarafından ele geçirilmedi. Gerçekte, ortalama geleneksel yatırımcı, bu belirteçlerin mevcudiyetinin farkında değildir. Bu nedenle DigiByte, yanal düşünen yatırımcılar için mükemmel bir fırsat sunuyor. Teknolojik açıdan DigiByte bir kodlama şaheseridir.

DGB belirteci, tartışmasız mevcut en hızlı, en güvenli ve en güvenli blok zinciridir. Bu nedenle ağ, DigiByte ağının üzerinde gelişmek isteyen bireyler için sınırsız fırsatlar sunar. Şu anda birkaç geliştirici, farklı uygulamalarla merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek için V-ID, Docusign, Digi-ID ve Digi-Assets gibi DigiByte’ın teknolojisini kullanıyor.

Kesin olarak, Digi Assets muhtemelen DGB sahiplerine ve tüm ekosisteme muazzam bir değer sağlayabilir. Kullanıcıların bir Digi-Varlığı çıkarmak için DGB madeni paralarının bir kısmından vazgeçmeleri gerekir. Bu, yalnızca spekülasyona ek olarak DGB belirteçleri için farklı bir kullanım durumu oluşturur. 2017’de Ethereum fiyatı , ilk madeni para sunan ICO’lara yatırım yapılması gerektiğinden büyük ölçüde yükseldi. Bunun nedeni, insanları ETH tokenleri almaya zorlayan gerçek bir uygulama olmasıdır.

Ek olarak, DigiByte merkezi olmayan uygulaması, Ethereum blok zincirine benzer bir akıllı sözleşme yürütebilir. Jared Tate, DGB blok zincirini geliştirmek için daha fazla geliştiriciyi çekmek için sağlamlığı destekleme arzusunu zaten dile getirdi. Bu, özellikle ağın yörünge gelişiminde hayati bir rol oynayacaktır.

Diğer binlerce blok zinciri projesi gibi, DigiByte fiyatı da sonunda başarısız olabilir. Şu anda, büyük bir endişe kaynağı olan DigiByte blok zincirinde yeterli geliştirici etkinliği yok. Etkili DGB topluluğu üyeleri ve DigiByte Vakfı, ağa daha fazla geliştirici dahil etmek için daha fazla çaba sarf etmelidir.

Genel olarak, DigiByte, gerçek ademi merkeziyetçiliğin özelliklerini özetlediği için umut verici bir blok zinciri kripto projesidir. Diğer projelerle karşılaştırıldığında, DGB blok zinciri geliştirme konusunda hava durumunu takip ediyor ve benimsemeyi savunuyor. Şaşırtıcı bir şekilde, yerel jetonu piyasada daha iyi performans göstermedi ve bu nedenle iyi bir yatırım.

DGB hangi değere ulaşacak?

DGB fiyat tahmini kolay değildir. DGB, her zaman Coinmarket sınırındaki ilk 100 kripto para birimi arasında yer aldı. Belirteç küresel olarak işlem görmektedir ve uluslararası bir yatırımcı havuzuna sahiptir. İlk 100 içindeki altcoinler genellikle çok sayıda yatırımcıyı cezbeder ve DigiByte bir istisna değildir. Değerinin gelecekte hem kurumsal hem de perakende yatırımcılar tarafından yönlendirilmesi muhtemeldir. Yüzde 11’in üzerindeki devasa yıllık enflasyon oranı ve 21 milyar DGB jetonunun muazzam arzı dikkate alındığında, DigiByte jeton fiyatının 1 dolara ulaşması için olağanüstü ve çığır açan bir ralli olacak. Kripto, mevcut piyasa fiyatının 70 katından fazlasını eklemeli ve bunu yapmak için Bitcoin fiyat hareketini çıkarmalı veya eşleştirmeli.

Sonuç

Yeni işbirlikleri yapabilirler, akıllı sözleşmeleri merkezi olmayan uygulamalara dahil edebilirler ve pazarlamalarını hızlandırabilirlerse DigiByte için gelecek parlak görünüyor. Örneğin, Temmuz 2020’de Cumhuriyet Protokolü, Ethereum ve DeFi protokollerinin Birlikte Çalışabilirliğini güçlendirmek için DigiByte’ın DGB jetonunu renDGB’ye araba sarma planını açıkladı.

Bu, DGB token fiyatını büyük ölçüde yeni seviyelere taşıyacaktır. Aksine, DigiByte bunu yoğunlaştırmazsa fiyatın düşmesini bekleyin. Her ne kadar genel olarak, iyi bir kripto derecesine sahip iyi bir satın almadır.

Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu