HaberlerWeb 3.0

Devler Bu Durgunluk Zamanlarında Web3 Projelerine Fon Vermeye Karar Verdi

Devler Bu Durgunluk Zamanlarında Web3 Projelerine Fon Vermeye Karar Verdi

Trend analitiği alanındaki ana uzmanlara göre, pazardaki düşüş dönemi web3-küresinin gelişimi için verimli bir zaman haline geliyor. Fintech şirketlerinin, kripto pazarında gözlenen ekonomik düşüşe rağmen, girişimleri desteklemek için ek fırsatlar yarattığı görülüyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

2020-2022 döneminde kripto odaklı şirketler dijital dünyayı geliştirmek için bir dizi çaba sarf etti. Kalkınmada tohum yatırımı için yan fonların yaratılması ve risk sermayesinin çekiciliği, birçok umut verici projenin başlatılmasını mümkün kıldı. Aynı derecede önemli bir destek alanı, kendi laboratuvarlarımızda teknoloji ekiplerini hızlandırmak için programlar oldu.

Uzmanlara göre kripto kışının başlamasıyla birlikte Web3 ekosisteminin potansiyeline yapılan toplam yatırım miktarı azaldı. Ancak Google gibi şirketler farklı bir yol seçmiştir. Mayıs 2022’de şirket, bulut bilişim departmanı personeline ek bir işe alım yaptı.

Haziran 2022’de, piyasa faaliyetindeki gerilemeye rağmen, Gate.io borsası, halihazırda kurulmuş blok zinciri projelerinin uygulanması için Gate Grants kapsamında hibe desteği şeklinde yatırımlar tahsis etti. Şirket temsilcileri yorum yaptı:

“Teknoloji girişimlerini destekleyerek Web3’ü hızlandırmak, muhafazakar finansal yardımın ötesine geçiyor. Platformumuz, bir dizi süreç hata ayıklama aracı içerir. Katılımcılar, şirketin operasyonel teknik ve pazarlama kaynaklarını uygulamalı olarak uygulama fırsatı buluyor”

Oluşturulan bölüm, toplam sermayesi 100 milyon doları aşan mevcut Gate Ventures girişim fonuna bir ek oldu.Finansman alan projeler arasında ABD Menkul Kıymetler Komisyonu (SEC) tarafından onaylanan SOMA.finance dijital varlık değişim platformu ve ayrıca Altuzay Ağı blok zinciri protokolü.

Daha önce Coinfili.com editörleri, kripto para borsası şirketi Binance’in kurucusunun Fortune iş dergisine verdiği bir röportajda kripto kışının 2026’ya kadar süreceğini belirttiğini bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu