Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Dev Bitcoin Balinası: Bu Altcoin’de Yükseliyorum! dedi

Sahip olduğu Bitcoin miktarıyla en büyük balinalardan biri olduğu bilinen Barry Silbert, gizlilik odaklı bir altcoin hakkında yorum yaptı.

Sahip olduğu Bitcoin (BTC) miktarıyla en büyük balinalardan biri olarak bilinen Digital Currency Group’un Gri Tonlamalı kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, gizlilik odaklı bir altcoin hakkında yorum yaptı. Detaylar burada…

Bitcoin balinası Silbert, Zcash’e (ZEC) dikkat çekti

Kripto para alanında faaliyet gösteren Digital Currency Group’un CEO’su Barry Silbert, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, geçtiğimiz günlerde attığı bir tweet’te kripto para biriminin üst sıralarda yer aldığını belirterek Zcash’e (ZEC) dikkat çekti. Piyasa değerine göre 50 jeton. Silbert, gizlilik odaklı bir altcoin olan Zcash’in ivmesini, önem kazanmaya başlayan “finansal gizliliğin yatırım temasına” bağladı.

Bitcoin Balinası Gizlilik paraları bu hafta değer kazandı. Zcash son 24 saatte %14,2, son 7 günde %20 ve son 14 günde %50’nin üzerinde kazanç elde etti. Yazma sırasında 154.31 dolardan el değiştiriyor. 2,14 milyar dolarlık piyasa değeri ile kırk sekizinci sırada yer alıyor.

Dikkatinizi Çekebilir: UK FCA, Ülkede Faaliyet Gösteren Tüm Kripto ATM’lerinin Yasa Dışı Olduğu Ve Kapatılması Gerektiği Konusunda Uyardı.

Bir kuruluş ZEC konusunda tetikte

Bu arada, etkili düşünce kuruluşu Brookings, Bitcoin ve Ethereum konusunda ihtiyatlı bir şekilde iyimserliğini korurken, Zcash ve başka bir gizlilik madeni parası Monero hakkında endişe verici. Brookings, anonimlik sunan kripto para birimlerinin cezai soruşturmaları ve yaptırımları engellediği konusunda uyarıyor. Princeton ve Cornell profesörleri tarafından Pazartesi günü yayınlanan bir notta Brookings, yasa koyucuların yaptırım ihlallerini veya kara para aklamayı mümkün kılan kriptoyla ilgili endişelerini kabul ediyor.

Dev Bitcoin Balinası: Bu Altcoin'de Yükseliyorum! dedi
Dev Bitcoin Balinası: Bu Altcoin’de Yükseliyorum! dedi

Ancak, okuyuculara, çoğu kripto varlığı (özellikle Bitcoin ve Ethereum) ile birlikte merkezi borsaların kara para aklama ve müşterinizi tanıyın düzenlemelerine uyum kolaylığını önemli ölçüde artırdığını hatırlattı. Bunun yerine, kolluk kuvvetlerinin Monero ve Zcash gibi anonim kripto varlıklara ve ayrıca merkezi olmayan borsalara (DEX’ler) odaklanmasını tavsiye etti. Yazarlar, “Kripto para birimleri aracılığıyla kara para aklama konusundaki mevcut politika korkuları abartılmış olsa da, politika yapıcıların endişelenmesi gereken birkaç eğilim var” diye yazdı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu