Altcoin HaberleriDent (DENT)Haberler

DENT Coin Fiyat Tahmini: DENT Coin 2022’de Patlayacak mı?

Kripto para birimleri son bir yılda en çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Bitcoin, Mart 2020’de 61.000 dolara ulaştığından beri, kripto para birimi endüstrisi patladı. Kripto piyasaları borsalara benzer şekilde düzenli bir yatırım yeri haline geldi ve birçok yatırımcı bu platformda ciddi para kazanıyor.

Ethereum, XRP ve Doge dahil olmak üzere birçok kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının ardından, geçtiğimiz birkaç hafta içinde kripto para piyasaları büyük bir düşüş yaşadı. Son birkaç gün içinde kripto para piyasaları, birçok popüler kripto paranın fiyatlarının tüm zamanların en yüksek fiyatlarına yaklaşmasıyla toparlandı. Bu yazımızda, son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Dent Coin adlı yeni bir kripto para birimine göz atacağız. INR’de Dent Coin ve Dent Coin Fiyat Tahmini hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

DENT Coin nedir?

Dent Coin, dünya çapında mobil veri ağında devrim yaratmayı planlayan ‘Dent’ şirketi tarafından yaratılan bir madeni paradır. Dent web sitesine göre, DENT dünyadaki mobil veri için küresel değişim olmayı planlıyor. Planlarında, dünyanın mobil verileri, tıpkı bugün kripto/hisse senetleri gibi diğer emtiaların alınıp satılması gibi satılabilir, satın alınabilir veya bağışlanabilir. DENT, dünyanın hizmet sağlayıcılara olan bağımlılığını azaltmak ve mobil verilerin bir meta olarak serbestçe alınıp satılabileceği merkezi olmayan bir alan yaratmak istiyor. Dent ağında ödeme yapmak için Dent Coin veya Dent Jetonları kullanılacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Birimi Korelasyonunu Etkileyen 3 Faktör

Dent, web sitelerine göre, veri fiyatlandırmasını şeffaf hale getirmeyi planlıyor ve otomatik teklif verme yoluyla, tıpkı günümüzde spot pazarlar ve mobil reklamcılık gibi satın alma verimliliğini artırıyor. Dent, hizmet sağlayıcıların tekelini durdurmak ve insanların birbirine veri göndermek için kullanabilecekleri dünya çapında bir ağ oluşturmak, tıpkı günümüzde insanların kripto para ticareti gibi mobil veri ticareti yapmak istiyor. Bu kulağa devrim niteliğinde bir konsept gibi gelse de blockchain teknolojisi ile büyük ölçüde mümkün hale getirilebilir.

DENT Coin Fiyat Tahmini

Son birkaç gün içinde kripto piyasası büyük bir patlama yaşadı. Kripto piyasası, çeşitli faktörler nedeniyle son birkaç hafta içinde çökmüş olsa da, piyasa tekrar toparlanıyor. CoinMarketCap’e göre, son 24 saat içinde DENT Coin’in fiyatı neredeyse yüzde 50 arttı. DENT Coin, birçok potansiyele sahip gelecek vaat eden bir kripto para birimidir. Ayrıca, son zamanlarda Dogecoin’de gördüğümüz gibi, onlara çok fazla ilgi gösterildiğinde, madeni paraların fiyatları genellikle yükselir. Birçok kripto uzmanı, Dent’in 2021’de patlayacak bir sonraki para birimi olabileceğini düşünüyor. Ancak, bu iddiaları bir miktar tuzla almak tavsiye edilir.

Bu makaleyi yazarken, DENT Coin’in fiyatı 0,91 INR olan 01224 $’dır. Piyasanın yükseliş durumu ve DENT madeni parasının gördüğü ilgi ile, kripto paranın önümüzdeki birkaç gün içinde yüzde 10-15’ten herhangi bir yerde fiyatının artmasının beklenebileceğini söylemek güvenli olabilir. Bununla birlikte, bu finansal bir tavsiye değildir ve kripto piyasaları oldukça değişken olabileceğinden, insanlar kriptoya yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu