Bitcoin HaberleriHaberler

Deloitte ve NYDIG, BTC’yi Geliştirmek İçin Ortaklığı Onayladı

Deloitte ve NYDIG Ortaklığı ile Bitcoin Geliştirme Planı, Büyük Şirketlerin Bitcoin Ürünleriyle İlgili Planları

Önde gelen Amerikalı denetçilerin “Dört Büyük” arasında yer alan bir danışmanlık şirketi olan Deloitte’un temsilcileri, Bitcoin (BTC) ürünleriyle ilgili alana hizmet sağlama planları hakkında daha önceki bilgileri doğruladı. Firma, projeyi uygulamak için kripto yatırım fonu New York Digital Investment Group (NYDIG) ile stratejik bir ortaklığın sonuçlandığını vurguladı. Müzakereler birkaç ay sürdü.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Deloitte Dijital Varlık Bankacılığı Başkanı Richard Rosenthal, anlaşma hakkında şunları söyledi:

“Finansal hizmetlerin geleceği blok zinciri alanının bir parçası olacak. Şirketimizin görevi, müşterilere kriptosfere katılma fırsatları konusunda tavsiyeler vermeye odaklanmaktır. Aynı zamanda, merkezi bir yaklaşım çerçevesinin ve düzenleyicilerin gereksinimlerine uyumun sağlanması önemlidir.”

Aralık 2021’de NYDIG fonu 1 milyar doların üzerinde dış sermaye topladı.Değerlendirme kampanyasının sonuçlarına göre, yatırım grubunun kapitalizasyonu yaklaşık 7 milyar dolardı.BTC’de çalışma ödülleri.

Bir basın açıklamasına göre Deloitte, NYDIG sadakat programını kurumsal bankacılık müşterilerine genişletmek istiyor. Uzmanlara göre bu girişim, özellikle dijital varlık piyasasında gözlemlenen zayıflık zemininde önemli olan BTC’nin son aylarda tanıtılmasındaki en büyük adım.

Daha önce Coinfili.com editörleri, Sensor Tower bürosundan uzmanların bir rapor paylaştığını bildirmişti. Analistler, kripto şirketlerinin pazarlama maliyetlerinin %90 oranında azaldığını kaydetti. Gemini’nin Kasım 2021’deki reklam harcaması 3,8 milyon dolardı, Mayıs 2022 verilerine göre bu rakam 7,6 kat düşerek 500.000 dolara düştü.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu