Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriPolygon (MATIC)

DeFi Segmenti İçin En Önemli Blok Zincirlerinden Biri Olan Polygon (MATIC), Neden Kesin Yaşıyor?

Çokgen Ağı (MATIC), planlanmış bir yükseltmeden sonra çevrimdışı oldu. Polygon (MATIC), 11 saat boyunca işlemi onaylamadı. Peki neden?

Poligon’a (MATIC) ne oldu?

Dün, Polygon Network (MATIC) mühendisleri, Proof-of-Stake (PoS) tasarım katmanlarından biri olan Heimdall’daki sorunları ortaya çıkardı. Geliştiricilerin bunları güvenli bir şekilde düzeltmelerine izin vermek için işlemleri durdurma kararı alındı: ekip, kullanıcıları kesinti süresi konusunda uyardı.

Ancak, kesinti beklenenden daha uzun sürdü. Polygon (MATIC) kullanıcıları sosyal medya kanallarında hararetli tartışmalara başlayınca ekip, operasyonların devam etmesine izin vermek için bir düzeltme yayınladı.

Ayrıca ekip üyeleri, sorunları iyi bir şekilde çözmek için uzun vadeli bir çözüm aradıklarını söylüyorlar. Polygonscan ve Polygon Bridge araçları kapalı kalma süresi boyunca devre dışı bırakıldı.

Poligon operasyonları 11 Mart 2022 (UTC) erken saatlerinde normale döndü. Basın saatine göre, Polygonscan güncellenir ve işlemleri gösterirken, Polygon Bridge ağlar arasında birlikte çalışabilirliği sağlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum Kurucusu Buterin, Griffin İçin Mahkemeden Hoşgörü İstiyor

Kesinti boyunca hiçbir Poligon (MATIC) kullanıcı fonu veya verisi risk altında değildi. Ocak 2022’de, Ayçiçekleri Çiftçisi GameFi protokolünü çevreleyen coşkunun neden olduğu ticaret hacmindeki keskin artış nedeniyle Polygon (MATIC) tıkanmıştı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu