Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberlerSolana (SOL)

DeFi Data Network Unmarshal Altcoin Solana’yı İkiye Katladı

DeFi Data Network Unmarshal Altcoin Solana'yı İkiye Katladı

Bangalore, Hindistan, 17 Ocak 2022. 2021’deki lansmanından bu yana Unmarshal , mevcut blok zincirlerine en iyi hizmetleri sağlamak için ekosistemini iyileştirmenin yollarını aramaya devam etti. Şimdi 2022’de DeFi ağı, protokolü güçlendirmek için ekibe kilit bir danışman olan Brian D. Evans’ı ekledi.

Brian D. Evans, Inc. 500 Girişimcisi, Forbes’in en iyi dijital pazarlamacısı, yatırımcısı ve blockchain/kripto endüstrisi emektarıdır. Kenn.eth ile birlikte ReBlock Ventures’ın da Kurucusu olan Evans, zengin deneyimi ve bağlantılarıyla Twitter’da yaklaşık 1 milyon takipçiye sahip . Evans ve ReBlock, kilit girişimler önererek ve üst düzey oyuncuları birbirine bağlayarak Unmarshal’ın endüstride baskın hale gelmesine yardımcı olacak.

Randevu hakkında konuşan Evans, “Üst düzey geliştirme yeteneklerini işe almayı başardılar, bu platformun çok iyi çalıştığını görebiliyorum. Rolodex’imi açmaktan ve endüstrinin büyük ölçekte benimsenmesini sağlamalarına yardımcı olmaktan heyecan duyuyorum.”

Unmarshal, Solana’daki Uygulamalar İçin Sorgu Mekanizmasını Güçlendiriyor

Evans’ı imzalamanın yanı sıra, çok zincirli DeFi veri ağı, Solana’nın API’si kullanılarak oluşturulan merkezi olmayan uygulamalar için sorgulama desteğini güçlendiriyor. Eklenen destek, DApp’lere güvenli gerçek zamanlı veriler sağlayacaktır.

Solana Ağı , inanılmaz verimi, ultra düşük gaz ücretleri ve ölçeklenebilirliği nedeniyle 2021’de en çok kullanılan zincirlerden biriydi. Zincir, saniyede 50.000’den fazla işlemi işleyebilir ve bu da onu sektördeki tüm blok zincirlerinden daha hızlı hale getirir. Tüm bunlar, ağın Proof of History ve Proof of Stake konsensüs mekanizmaları sayesinde mümkün olmaktadır.

Zincir, merkezi olmayan borsalar, GameFi projeleri ve NFT pazar yerleri dahil olmak üzere 1000’den fazla merkezi olmayan uygulamaya ev sahipliği yapıyor. Üçlem – hız, ölçeklenebilirlik ve güvenlik, blok zincirinin ve yerel kripto para birimi SOL’nin büyümesine yol açtı.

Solana için API’sini geliştiren zincirden bağımsız çözümle, DApp’ler kod oluşturmadan verileri etkin bir şekilde toplayabilir. Solana’daki DeFi projeleri, doğru veri yanıtını ve yapısını oluşturmak için uzmanlarımızla birlikte çalışabilir. Ağın verileri de sorgulanabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: NEAR Protokolü Yeni Staking Mekanizmasını Tanıttı – Altcoin Haberleri

API Çok Çeşitli Uygulamaları Gerçekleştirebilir

Solana’da DApp’ler için hızlı bir sorgulama destek sistemi sağlamanın yanı sıra Unmarshal, Solana’yı platformun blok gezgini Xscan.io’ya ekleyecek. API, NFT’ler, pazar yerleri, P2E oyunları ve Solana Ağı üzerindeki diğer uygulamalar gibi çeşitli kullanım durumlarına hitap edecek.

Bu API entegrasyonu, cüzdanların, Solana zincirindeki token bakiyelerinin ve verilen varlığın ve tüm cüzdanın transfer geçmişinin daha net bir resmini sunmasını sağlayacaktır. Ayrıca müşteriler, cüzdanlarında gerçekleşen herhangi bir işlemle ilgili anlık uyarılar ile güncellenebilmektedir.

Solana ile entegrasyon, cüzdanların işlem hash, durum, zaman damgası hakkında veri almasına ve fiyatları da dahil olmak üzere Solana’da listelenen varlıklar hakkında ayrıntılı bilgi almasına da izin verecek. Son olarak, API entegrasyonu, zincirdeki cüzdan NFT bakiyelerinin verilerini toplayacaktır.

Unmarshal Hakkında

Unmarshal , Şubat 2021’de piyasaya sürülen bir agnostik zincir çözümüdür. Solana, Binance Smart Chain, Polkadot, Ethereum vb. üzerinde dağıtılan dApp’lere gerçek zamanlı veri sağlayan bir DeFi ağıdır. Birkaç Layer2 ağındaki DApp’leri güvenilir zincir üstü verilere erişim sağlamak için güçlendirmek için hamleler yapıyorlar. DeFi protokolü, desteklenen zincirlerden ağ verilerini sorgulamak için uygun yöntemler sunar ve herhangi bir blok zincirindeki DeFi uygulamalarını desteklemek için güçlü araçlar içerir. İletişim,CMO Yoges Unmarshal,[email protected]

Altcoin Haberleri: Altcoin Haber’ini Okudunuz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu