DeFi HaberleriHaberler

Defactor’dan DeFi Platformu, Algorand Foundation Grant’in En Son Alıcısı Oldu

Bir basın açıklamasında belirtildiği gibi ortaklık, Defactor’ın Algorand NFT Teminat Motoru, Likidite ve Staking havuzlarını içerecek ve temel olarak Defactor’un geleneksel işletmeleri DeFi’ye getirme misyonunu sürdürmesini sağlayacak bir DeFi ürünleri paketi geliştirdiğini görecek. Projenin 2022’de üç fazda teslim edilmesi planlanıyor.

Defactor, gerçek dünya varlıklarının DeFi likiditesi ile finanse edilmesini sağlayan merkezi olmayan bir platform sağlar. Geçen yıl Haziran ayında Defactor, Sors Digital Assets, Centrifuge Martin Quensel’in kurucu ortağı ve baş işletme görevlisi, Megala Ventures, 6K Starter, BoostX, BlockMint, Dutch Crypto Investors, Decentral, Creation Ventures, ConsolFreight ve Atom CTO.

Dikkatinizi Çekebilir: Özelleştirilmiş Sanat, NFT Dünyasını Fırtına Gibi Sarsıyor

Defactor Operasyon Lideri ve Kurucu Ortağı Alejandro Gutierrez, hibe hakkındaki düşüncelerini paylaştı ve şunları kaydetti:

“Algorand Vakfı gibi yenilikçi ve saygın bir kuruluştan bu hibeyi almaktan onur duyuyoruz. Bu hibe, Defactor’daki geleneksel işletmeleri DeFi’ye getirme misyonumuzu daha da doğruluyor ve ekosistemlerini genişletmeye yardımcı olmak için çalışmayı dört gözle bekliyoruz”.

Ortaklık hakkında yorum yapan Algorand Foundation COO’su Jason Lee şunları da ekledi:

“Varlık yaratıcıları için süreci basitleştirmek ve DeFi likiditesine erişimi kolaylaştırmak için Defactor ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Defactor’ı Algorand ekosistemine davet etmekten mutluluk duyuyoruz ve TradFi ile DeFi arasındaki boşluğu dolduran ortaklığımızı dört gözle bekliyoruz”.

Defactor platformunun ticaret finansmanına erişmek isteyen varlık yaratıcıları için kullanımı kolay bir çözüm sağlama vizyonu, Algorand’ın halka açık, izinsiz, saf hisse kanıtı blok zinciri ile ortaklık tarafından geliştirilecektir. Defactor, Algorand token sahiplerinin $FACTR tokenleri kazanabileceği Algorand Staking Algo-Factr havuzu ile işbirliğine de devam edecek.

Algorand Vakfı’nın kapsayıcı, merkezi olmayan ve sınırsız bir küresel ekonomi sağlama misyonu, hackathonlar, geliştirici programları, kaynaklar ve ünlü hibe programı gibi çeşitli programlar aracılığıyla sağlanır. Algorand Vakfı’nın en son hibe alıcısı ve sektörler arası bir bozucu olarak Defactor, TradFi ve Defi’nin etkileşim biçiminde devrim yaratmaya devam edecek gibi görünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu