Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

DecentWorld Geliştiricileri Başarılı Lansman Hakkında Konuşuyor

Decentraland Dünyası Başarılı Lansmanı...

DecentWorld metaverse platformunun geliştiricileri, 18 Mart 2022’de benzersiz bir yeni nesil sanal alan koleksiyonunun başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesinden bahsetti. Uzun süredir bu anı beklediklerini ve lansman öncesi aşamayı başarıyla tamamladıktan sonra nihayet dijital gayrimenkul satmayı başardıklarını vurguladılar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Şu andan itibaren, tüm kullanıcılar sanal coğrafi konumlara ve proje işlevlerine tam erişime sahiptir. Tam teşekküllü bir sürükleyici kartın yanı sıra, dijital gayrimenkul satın alma ve transferlerini, değiştirilemez belirteçler (NFT) şeklinde yapma fırsatına sahipler.

Geliştiriciler, yakında yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) platformu başlatacakları bilgisini doğruladılar. Tüm DecentWorld müşterilerinin kendi dijital varlıklarına sahip olmalarına, ticaret yapmalarına, takas etmelerine ve stake etmelerine olanak tanıyacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Hızlı büyüyen Rain borsası Shiba Inu’yu eklemeye karar verdi

Projenin temsilcileri, sanal dünyanın Tekel masa oyunu konseptine dayandığından emin oldular. Tüm kullanıcılar, açık artırmalara katılarak NFT jetonlarını birleştirebilir ve piyasada sanal gayrimenkul ticareti yapabilir. Her dijital sanat eseri, mülkiyet sahibi olma hakkına sahip bir sertifika içerir.

Ürün geliştiriciler, yakın gelecekte kullanıcıların sanal dünyadaki olanaklarını önemli ölçüde genişleteceklerini ve yenilikçi işlevsellik katacaklarını garanti ettiler.

Proje ekibi, mini oyunların geliştirilmesinin yanı sıra dijital dünyada iletişim ve ek gelir için araç yelpazesini artırma konusunda aktif olarak çalışıyor.

Daha önce, CoinFili.com editörleri HSBC bankasının metaverselere katıldığını bildirmişti. Finans kurumunun yönetimi, The Sandbox’ta sanal bir sitenin satın alındığını duyurdu. Şirketin yöneticileri, bu sektörde gelişme için büyük umutlar gördüklerinden emin oldular.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu