HaberlerKripto Para Haberleri

Decentraland, Times Meydanı’ndaki Yılbaşı kutlaması öncesinde boğa rallisine başladı

  • Dijital Para Birimi Grubu, kültürel deneyimi yeniden yaratmak için uluslararası emlak firması Jamestown ile ortaklık kurdu.
  • Analistler, son düşüşte biriktikten sonra, Decentraland fiyatında bir sıçrama öngördü.

Dijital Para Birimi Grubu, bir Yılbaşı partisi aracılığıyla Decentraland metaverse’deki ikonik Times Meydanı’nı açmayı planlıyor. Decentraland, kültürel siteyi yeniden oluşturmak ve kullanıcılara bir metaverse deneyimi sunmak istediğini açıkladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Piyasa Kapitalizasyonuna Göre En İyi 5 Metaverse Tokeni

Decentraland fiyatı, Yeni Yıl Arifesi kutlaması öncesinde yükseliş trendine başladı
Digital Currency Group (DCG) ve emlak şirketi Jamestown, metaverse’de Times Square’in yeniden yaratıldığını duyurdu. Decentraland’ın Times Meydanı’nda Yeni Yıl rekreasyonu gerçek hayattaki olayla örtüşecekti.

Decentraland buna “MetaFest 2022” diyor ve mekan Estate 4’tür. Parti, kullanıcılara çatı katındaki VIP salonları, yeni tokenize edilmiş koleksiyonlar, giyilebilir cihazlar ve dünya çapında canlı yayınlar sunacak.

Decentraland , mekanın Yeni Yıl partisi bittikten sonra sökülebileceğini söyleyerek mekanı “One Times Square” olarak adlandırıyor.

Bir kripto analisti ve tüccarı olan @SimonHayess5178, Decentraland fiyat trendini görüyor . Analist, metaverse belirtecinin fiyatında bir sıçrama öngördü. @SimonHayess5178, fiyatın direnci 3.77$’da kırabileceğine ve yükseliş trendini sürdürebileceğine inanıyor.

Decentraland geçen hafta yaklaşık %7 kazanç elde etti.

Kripto istihbarat platformu IntoTheBlock’tan alınan verilere göre, Decentraland’ı elinde bulunduran cüzdanların %73’ü kârlıydı. Bu, yatırımcı ilgisinde bir artış anlamına gelir ve metaverse belirtecinin fiyatı için bir yükseliş anlatısını körükler.

FXStreet analistleri Decentraland fiyat trendini değerlendirdi ve metaverse tokeninin %35 düşebileceğini tahmin etti. Analistler, Decentraland fiyatı için 2 dolarlık bir hedef belirlediler.

Sorumluluk Reddi
Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu