Blockchain HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Dan Schulman: Kripto para birimleri ve blok zinciri finansal sistemlerinde reform yapacak

PayPal ödeme sisteminin CEO'su, dijital varlıkların finans dünyasını önemli ölçüde değiştireceğini söyledi.

Dan Schulman, kripto para birimleri ve blok zincirinin geleceği hakkındaki görüşünü paylaştı. İşadamına göre dijital varlıkların gerçek potansiyeli, alım/satım nesnesi olma yeteneklerinde değil, ödeme aracı olabilmelerinde yatmaktadır. İşadamı, farklı ülkelerin merkez bankaları tarafından geliştirilen dijital para birimlerinin kripto varlık dünyasını çeşitlendireceğinden ve sektörün gelişimini büyük ölçüde hızlandıracağından emin:

Son dakika haber ve gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin.

“Birçok ülkenin merkez bankalarının kendi kripto para birimlerini piyasaya sürmeyi düşündüklerini zaten biliyoruz. Durağan madeni paralar, Merkez Bankası’nın dijital para birimleri, dijital cüzdanlar ve farklı ödeme sistemleri arasındaki kesişimin finans dünyasını yalnızca daha ilginç kılmakla kalmayıp, gelecek yıllar için geleceğini önceden belirleyeceğini düşünüyorum.”

Shulman daha önce Paypal’ın uzun süredir dijital varlıkların olanaklarını ve potansiyelini araştırdığını ancak kripto para birimlerinin beklentileri önemli ölçüde aştığını belirtmişti. İşadamına göre, kredi kartları yakında ortadan kalkacak, yerini cep telefonlarına bırakacak ve nakit akışı önemli ölçüde azalacak.

Dikkatinizi Çekebilir: ABD makamları kripto varlıkları için yeni vergiler hazırlıyor

Şubat ayının başlarında Paypal yönetimi, finans, kripto para birimleri ve blok zinciri uzmanlarından oluşan bir danışma kurulu oluşturduğunu duyurdu. Açıklamaya göre konsorsiyum, şirketin mevcut ürünlerini destekleyecek ve dijital finansal sistemi şekillendirecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu