HaberlerNFT Haberleri

Daha Önce Görülmemiş David Bowie Görüntüleri Ve Sesleri, Starly’de Sınırlı Sayıda NFT Koleksiyonu Olarak Yayınlanacak

Daha Önce Görülmemiş David Bowie Görüntüleri Ve Sesleri, Starly'de Sınırlı Sayıda NFT Koleksiyonu Olarak Yayınlanacak

Efsanevi rock yıldızı David Bowie’nin hayranları, geç, ama yine de oldukça etkili müzisyenin tümü blok zincirinde ölümsüzleştirilmeye hazır olduğu için gerçek bir muamele bekliyor. Bu , ayın sonunda Starly’nin merkezi olmayan fırlatma rampasında satışa çıkacak sınırlı sayıda David Bowie NFT koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle gerçekleşecek .

David Bowie koleksiyonu, müziği simgeleştirme konusunda uzmanlaşmış Starly, Melos Studio , David Bowie Estate ve müzisyenin kişisel fotoğrafçısı Denis O’Regan arasındaki işbirliğinin bir sonucudur . Amaç, şarkıcı, söz yazarı ve aktörün özel, daha önce hiç görülmemiş görüntülerinin satışıyla Bowie’nin mirasını sürdürmektir.

Starly, standart Bowie NFT koleksiyonunun üç nadirlik sınıfına sahip 21 karttan oluşacağını söyledi – ancak fırlatma paneli aynı zamanda gerçek vizyonerler için özelleştirilmiş çözümler de sağlayacak.

Benzersiz koleksiyon 27 Ocak’ta Starly’de olacak ve 12.000 NFT’den oluşacak. 1×120 Legendary kart, 3×1.000 Rare kart ve 4×2.220 Common kart ile bazıları diğerlerinden daha özel olacak.

Tüm NFT’ler satıştan önce mühürlenecek, bu yüzden hayranlar ne aldıklarından emin olmayacaklar. Bununla birlikte, Starly, NFT’lerin Bowie’nin daha önce yayınlanmamış fotoğraflarının yanı sıra Bowie’nin monologlarını, arkadaşça konuşmalarını ve hatta yıllar boyunca provalarının çoğunda kahkahalarını içeren sayısız ses parçalarından oluşacağını vaat ettiği için gerçek bir muamele içindeler. NFT’ler ayrıca Bowie’nin yıllar içinde dahil olduğu sayısız prodüksiyon sırasında çekilmiş bazı görünmeyen sahne arkası videolarını da içerecek.

NFT’ler, blok zincirindeki dijital varlıkların sahipliğini kaydetmek için kullanılan ve sahibine bu içeriğe münhasır haklar veren, değiştirilemez tokenlerdir.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Piyasası Dibe Ulaştı Mı?

Dahası, Starly, koleksiyonun tüm hayranları için erişilebilir olmasını sağlamak için NFT konseptinde yeni olan Bowie hayranları için “adım adım rehberlik” ve “tam teknik destek” sağlayacağını söyledi.

Starly, Ethereum gibi daha iyi bilinen blok zincirlerinden daha uyarlanabilir ve sürdürülebilir olduğu bilinen Flow blok zinciri tarafından desteklenen, gelişmekte olan bir NFT pazarıdır.

Starly CEO’su Ilja Terebin, NFT satışının Bowie’nin ikonik hafızasını canlı tutmayı amaçlayan bir “kültürel eylem” olduğunu söyledi. “Kollektörlerimizin bu özel koleksiyondan heyecan duyacaklarından eminiz, o kadar özel ki halktan hiç kimse bu NFT’lerin içindeki içeriği görmedi” diye söz verdi.

Starly, satışın NFT’ler için benzersiz bir kullanım durumunu temsil ettiğini ve topluluğa Bowie’nin ölümsüz mirasını korumayı amaçlayan yeni, daha önce mevcut olmayan içeriği edinmenin bir yolunu sunduğunu söyledi. Teklifin, NFT formatında gelecekteki medya içeriği satışları için iyi bir aşama oluşturabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu