Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kripto para yasası hazır

Öncelikle Merhaba, Ben Ömer Dağlı; diyerek söze başlayan öğrenci şöyle konuştu;

Ömer Dağlı: Sakarya Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi öğrencisiyim ve aynı zamanda Sakarya’lıyım.

“Benim sorum kripto para ile alakalı, geçtiğimiz günlerde merkez bankası Dijital Türk Lirası platformu kurdu biliyorsunuz. Bu kararla Türkiye acaba Kripto Para’yamı açılmayı düşünüyor? Biz açıkçası ailelerimize bu konuda cevap veremiyoruz gençler olarak sizin bu konudaki fikirlerinizi merak ediyoruz. Teşekkürler”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan;

“Bizim kripto paraya açılma diye bir derdimiz kesinlikle yok. Tam aksine onlara karşı ayrı bir savaşımız, ayrı bir mücadelemiz var. Onlara da böyle bir prim zaten asla vermeyiz, vermeyeceğiz de” diye konuştu.

Kripto paralara ilişkin açıklama yapan Erdoğan şunları söyledi;

Bizim bu kripto paraya açılma diye bir derdimiz kesinlikle yok. Tam aksine onlara karşı ayrı bir savaşımız, ayrı bir mücadelemiz var. Onlara da böyle bir prim zaten asla vermeyiz, vermeyeceğiz de. Çünkü biz şu anda bu konuda kendi asli hüviyeti olan paramızla yola devam edeceğiz.

Dikkatinizi Çekebilir : Cumhurbaşkanı Erdoğan Kripto Para’ya Savaş Açtığını Duyurdu !

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu