HaberlerNFT Haberleri

Crystal Palace Metaverse ve NFT Uzayına Giriyor

Crystal Palace Metaverse ve NFT Uzayına Giriyor

Dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar, markalar ve ünlüler, hayranlarla etkileşim kurmanın yeni yolları olarak takas edilemeyen tokenlere (NFT’ler) ve metaverse’e ilgi gösterdiğinden, İngiliz futbol kulübü Crystal Palace, ABD Patent Ofisi ve ticari markalar ile bir ticari marka başvurusunda bulundu. USPTO).

Bu, lisanslı Metaverse Ticari Marka Vekili Michael Kondudis tarafından Twitter’da duyuruldu.

Mike Kondoudis, Twitter, Twitter Paylaşımı, Crystal Palace Metaverse ve NFT Uzayına Giriyor, Crystal Palace, Metaverse, NFT, NFT METAVERSE, METAVERSE CRYSTAL PALACE, NFT CRYSTAL PALACE
Mike Kondoudis

Ticari marka, NFT‘leri, kripto para birimlerini, dijital koleksiyonları, sanal ayakkabıları, giyim ve spor ekipmanlarını, çevrimiçi pazarları, kripto borsalarını, NFT platformlarını, medyayı ve daha fazlasını kapsar.

Haziran ayının başlarında, Crystal Palace’ın oynadığı dünyanın en popüler spor liglerinden biri olan İngiliz Premier Ligi, Metaverse’de adını ve logosunu ticari marka haline getirdi.

1 Ocak ile 31 Mayıs 2022 arasında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki NFT ile ilgili ticari markaların sayısı 4.000’i aştı Bu, yılın ilk yarısında her gün yaklaşık 27 yeni NFT ile ilgili ticari markanın tescil edildiği anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu