HaberlerKripto Para Haberleri

CryptoWire, Ekosistemi Büyütmek İçin Google Cloud İle İş Ortaklığı Yapıyor

Borsadan bağımsız küresel platform CryptoWire, mevcut katılımcılar için blok zinciri alanını basitleştirmeyi ve hem meraklılar hem de profesyoneller için bilgi ve içgörü sağlamayı amaçlıyor.

TickerPlant Genel Müdürü ve CEO’su Jigish Sonagara ortaklık hakkında şunları söyledi:

“Kripto ve blok zincir pazarlarının hareket ettiği katıksız hız, gerçek zamanlı olarak ölçeklendirmemize yardımcı olabilecek bir teknoloji ortağına ihtiyacımız olduğu anlamına geliyordu. Google Cloud ile çalışarak, dünyanın her yerinden insanlara iyi hazırlanmış bilgilerle erişim sağlayabiliriz. hızla değişen bir ortamda hız ve hassasiyet ve bilgi eksikliğini gidermek için anlamlı bir yaklaşım sağlamak.”

Google Cloud, CryptoWire ile blok zinciri ve kripto para birimi bilgilerine erişimi ölçeklendirmek için kullanılacak ve kullanıcılara etkili bir şekilde güvenilir ve marka dostu bir veri yönetimi altyapısı sağlayacak. Google bulutun akıllı veri analitiği, makine öğrenimi ve yapay zeka da ortaklığın bir parçası olarak keşfedilecek ve kullanılacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Bitcoin, Google ve Facebook’un toplamından sekiz kat daha fazla elektrik kullanıyor

Google Cloud Hindistan Genel Müdürü Bikram Bedi ayrıca şunları kaydetti:

“CryptoWire ile blockchain ve kripto para bilgilerine erişimi hızlandıran ve ölçeklendiren TickerPlant gibi yenilikçi işletmelere güvenli ve ölçeklenebilir bulut altyapısı sağlamaktan ve müşteriler ve kullanıcılar için değer yaratmak üzere yeni ürünler ve teklifler geliştirirken onları desteklemekten heyecan duyuyoruz. “

CryptoWire kısa süre önce, piyasa hareketinin %80’inden fazlasını yakalayan, yaygın olarak işlem gören ilk 15 likit kripto paranın performansını izleyen ve ölçen Hindistan’ın ilk kripto para birimi endeksi IC15’in piyasaya sürüldüğünü duyurdu. En son ortaklık, CryptoWire‘ın uygulamalarının genişletilmesini kolaylaştıracak ve aynı zamanda kripto endüstrisinin yaygınlaştırılması ve benimsenmesi için anlamlı bir adımdır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu