HaberlerKripto Para Haberleri

CryptoTanks, Earn Guild Ile Ortak Oldu, Retro Play-To-Earn Tank Savaşı Oyununa Daha Fazla Oyuncu Getirdi

Retro, atış tarzı kazan-kazan oyunu CryptoTanks, önümüzdeki ay çok heyecan verici ve yoğun bir lansman için hazırlanıyor. Kripto oyun alanındaki en hızlı büyüyen oyuncu loncalarından biri olan Earn Guild ile ekosistemine daha fazla oyuncu getirmek için bir ortaklık duyurdu .

 

CryptoTanks önümüzdeki ay piyasaya sürülecek ve bire bir tank savaşları konseptini kripto P2E alanına getirecek. Oyun, eski GameBoy ve Nintendo Entertainment System konsollarının en ikonik oyunlarından biri olan 1990’ların efsanevi kült klasik Battle City oyununa dayanıyor. İçinde, oyuncular, önce rakiplerini yok etmek ve kendilerini parçalamaktan kaçınmak amacıyla, araziyi patlatarak ve karşıt oyuncuları 2 boyutlu bir haritada gezinmeye çalışırlar.

 

CryptoTanks bu eski konsept üzerine inşa edilmiş, klasik oyun stiline yeni özellikler, tanklar ve haritalar getirmenin yanı sıra benzersiz ekonomik modeli de getiriyor – burada oyuncular ödüller kazanabilir ve hatta savaşların sonucu üzerinde kripto ile kumar oynayabilir, oynamak için para kazanabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto para birimleri bankacılık sistemini çökertebilir, para politikasını baltalayabilir

Hem oyuncuların hem de yatırımcıların oyunun popülaritesinden faydalanmalarını sağlayan GameFi modelini takip ediyor.

 

Oynanarak kazanılan bir unvan olduğu için CryptoTanks’in giriş engeli vardır. Yeni oyuncular, oynamaya başlamak için önce oyun içi mağazadan satın alınabilecek veya başka bir oyuncudan kiralanabilecek NFT tabanlı bir tank edinmelidir.

 

Yine de Earn Guild ile üçüncü bir alternatif mümkün hale geliyor. Earn Guild, esasen P2E oyunlarından kâr etmeyi amaçlayan merkezi olmayan özerk bir organizasyon veya DAO’dur. Bunu, NFT’leri alarak ve onları “burslar” yoluyla gelecek oyunculara ödünç vererek, her oyuncunun kazandığı ödüllerin 50/50 oranında bölünmesi karşılığında oyunu oynamaya başlamalarını sağlayarak yapar. Earn Guild daha sonra kazandığı ödülleri alır ve bu fonları daha fazla NFT satın almak ve daha fazla akademisyen almak için kullanır. Ayrıca çeşitli antrenman programları ve eğitim içerikleri ile oyuncularının koçluğuna yatırım yapmaktadır.

 

Sağladığı eğitim, Earn Guild’in önemli bir avantajıdır ve yeni oyuncuların herhangi bir destek olmadan tek başına oynamaktan daha hızlı, daha rekabetçi olmalarına yardımcı olur.

 

CryptoTanks’in kurucu ortağı Max V., yüzlerce yetenekli oyuncunun oyuna katılması anlamına geleceği için Earn Guild ile ortak olmanın oyun için son derece faydalı olacağını söyledi. Bu da CryptoTanks’in hayran kitlesini daha hızlı oluşturmasına yardımcı olacak.

 

Earn Guilds geçen yıl Ekim ayında başlatıldı ve şimdiden Discord’da 25.000’den fazla topluluğa sahip ve 1.500’ü burs kazandı. Oyuncularının çoğu şu anda başka bir P2E oyunu olan Axie Infinity’den para kazanıyor, bu nedenle CryptoTanks ile ortaklık oyuncuları için yeni bir aşama sağlayacak.

 

Earn Guild’in kurucusu ve İcra Kurulu Başkanı Darren Olney-Fraser, “NFT fenomeninin ikonik, retro bir oyun için nostaljiyle buluştuğu benzersiz bir oyna-kazan oyunu” dedi. “Projeye inanıyoruz ve CryptoTanks topluluğunun bir parçası olmaya hazırız. Üyelerimiz oynamaya başlamak için sabırsızlanıyor.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu