Editörün SeçtikleriHaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

CryptoPunks NFT’lerine sadece 1$ ile yatırım yapabilirsiniz.

NFT‘ler Dendiğinde akla ilk Gelen CryptoPunks teriminin ortaya çıkacağından emin olabilirsiniz. Pazarın dışında olanlar için bunlar , geçen yıldan beri sanat çevrelerinde dolaşan , her biri benzersiz, her biri farklı bir özelliğe sahip 10.000 pikselli ‘punk’ bir koleksiyondur.

opensea-cryptopunks
opensea-cryptopunks

Ama görünüşlerine aldanmayın. NFT pazar yeri OpenSea’den alınan verilere göre, ‘en ucuz’ Punks, 25-29 ETH arasında ve Farklı Platformlarda 80.000 doların üzerinde bir fiyata satış yapıyor.

ilgili içerik : ETH Arzını Azaltmak için Hatıra NFT’leri Aldı

Ancak bu cazibe, punkların kendilerinden değil, arkalarındaki tarihten geliyor. CryptoPunks, Ethereum blok zincirinde (2015 yılında piyasaya sürülen) basılan ilk NFT projelerinden biriydi.

CryptoPunk Sahiplerinin bir adet punk için büyük paralar ödediklerinde ne kadar bu punk’lar ethereum ağında bir geçmişe sahip olsada bu konuda bahse girdikleri aşikar. CryptoPunk o kadar fiyatlandı ki doğrudan satın almak ciddi derecede maliyetlere neden oluyor. Şuanda Çoğu pazar yeri bu soruna bir çözüm arıyor.

ilgili içerik :CoinMarketCap Nasıl Kullanılır | Adım Adım Rehber

CryptoPunk Sahibi Olmak İçin

Kendine özgü bir NFT borsası olan Otis, kullanıcıların spor kartları, video oyunları, hatıralar ve son zamanlarda NFT’ler gibi kültürel varlıkların hisselerini alıp satmasına olanak tanır.

Şimdi NFT’lerde fraksiyonel yatırım fırsatları sunuyor. CryptoSlate ile paylaşılan bir yayına göre, Otis birden fazla yatırımcının tek bir varlığa katılmasına izin veriyor ve CryptoPunk böyle bir düzenleme için çekicin altına giriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu