HaberlerKripto Para HaberleriNFT Haberleri

Crypto Unicorns, 26 milyon dolar değerinde NFT jetonu satıyor

Crypto Unicorns NFT satıyor...

Polygon tarafından desteklenen, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) koleksiyonu olan Crypto Unicorns’un geliştiricileri, Mart 2022’nin sonlarında piyasaya sürülecek yeni bir blockchain oyununun lansmanından önce 26 milyon dolar değerinde dijital ürün sattıklarını açıkladılar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Oyun projesi, kullanıcıların sanal dünyanın gelişimine katılarak kripto para kazanmalarını sağlayacak. Geliştiricilere göre, NFT jetonlarının satışı yeni ürün için ilk ama çok önemli adımdı. Satışta TCG Capital Management ve Backed VC gibi büyük yatırım şirketleri yer aldı. Diğer katılımcılar arasında Acme Capital, Bitkraft Ventures, Delphi Digital, Infinity Ventures Crypto, Polygon Studios, CoinFund, BreederDAO ve Emfarsis yer aldı.

Kuruculara göre, yeni ürün Play-to-Earn (P2E) konseptiyle tamamen uyumlu olacak. Laguna Games’ten oyun geliştiricileri, NFT satışının sonuçlarından çok memnun olduklarını söyledi. Artık yaratıcılar sanal dünyayı, oynanabilirliği ve mini oyunları tamamlamakla meşguller. Alınan fonlar, diğer şeylerin yanı sıra, mızrak dövüşü, diğer savaşlar ve yarışlar sistemini geliştirmek için kullanılacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto dolandırıcılığı risk açısından ikinci sırada

Jeton satışından elde edilen kripto varlıklarının geri kalanı, Crypto Unicorns merkezi olmayan hazinesinde (DAO) saklanacaktır. Sanal varlıkların sahipleri, platform geliştirme kararlarında söz sahibi olacak.

Daha önce, Worldspark Studios’un kendi NFT oyununu yaratmak için yatırımcılardan 3 milyon dolar topladığı biliniyordu. Ayrıca projede Riot Games, Blizzard ve Bungie’den eski geliştiriciler yer aldı. Yeni ürünün adı Edenbrawl olacak. Kullanıcılar, League of Legends ve DOTA 2’nin en iyi yönlerini birleştirecek olan oyun dünyasına dalabilecekler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu