Altcoin HaberleriCrypto.com (CoinCRO)HaberlerKripto Para Haberleri

Crypto.Com, F1 Miami Grand Prix’sinin İsim Sponsoru Olduğunu Duyurdu

South Florida Motorsports (SFM), Crypto.com’un stadyumdaki yarış etkinlikleri tabelalarına ve resmi etkinlik başlığına dahil edileceği prestijli yeni anlaşmayı açıkladı.

Miami GP Kıdemli Başkan Yardımcısı Jeremy Walls yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Crypto.com ile uzun vadeli unvan ortaklığımız için heyecanlıyız. Yeniliğe olan bağlılıklarını paylaşıyoruz ve bu yüksek standartları Formula 1 Crypto.com Miami Grand Prix’deki hayran deneyimine uygulayacağız.”

Crypto.com , geçen yıl Haziran ayında Formula 1 ile küresel bir ortaklık kurdu ve bu, Crypto.com’un uluslararası bir sahnede marka bilinirliğini artırmaya devam ettiğini gördü.

Dikkatinizi Çekebilir: Pangolin DEX, Jeton Ödülü Sunan “Süper Çiftlik” Programını Tanıtıyor!

Miami International Autodrome, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Dünya Şampiyonası Formula 1 yarışına ev sahipliği yapacak 11. farklı mekan olacak ve Crypto.com’dan gelen tabelalara sahip olacak.

Crypto.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, çok yıllı anlaşma hakkında şunları söyledi:

“Formula 1 ile küresel ortaklığımıza dayanarak, hızla ABD Teknolojisinin kripto merkezi haline gelen ve inovasyonun merkezinde yer alan şehirde Formula 1 Crypto.com Miami Grand Prix’nin ilk ticari unvan ortağı olmaktan heyecan duyuyoruz. Stratejik olarak yarış sporu ile uyumlu olan ne yaptığımızın ve birlikte Web3 ve F1 Racing’in kesiştiği noktada heyecan verici deneyimler yaratacağız.”

Kripto para platformları ve spor endüstrisi arasındaki sponsorluk, son birkaç yılda önemli bir çekiş kazandı ve yeni ortaya çıkan kripto endüstrisinin dünya çapında bir izleyici kitlesine ulaşmasını sağladı ve spor kulüplerine ve takımlarına ek bir gelir akışı sağladı. Crypto.com için yapılan en son sponsorluk anlaşması, uluslararası spor arenasındaki yerlerini daha da sağlamlaştırıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu