HaberlerKripto Para Haberleri

Crypto.com, Apple Pay’i entegre etti

Dünyanın önde gelen dijital varlık ticaret platformlarından Crypto.com'un temsilcileri, uzun zamandır beklenen bir güncellemeyi duyurdu.

Sitenin işleyişine entegre edilmiş ödeme araçları cephaneliğine Apple Pay ödeme sistemi eklendi.

Dünyanın en popüler elektronik ödeme ürünü olan Apple Pay, 2014 yılında yüksek teknoloji şirketi Apple tarafından geliştirildi. Temassız ödeme (NFC) için yenilikçi bir hizmet, iOS işletim sistemini kullanan iPhone akıllı telefonların ekosistemine bir ek oldu. Bu özellik daha sonra Apple Watch akıllı saatine entegre edildi.

Crypto.com borsasının geliştiricilerine göre, popüler bir ödeme sisteminin tanıtılması, kripto para birimlerinin satın alınmasını büyük ölçüde kolaylaştıracak. Bu özellik şu anda Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kullanıcılar tarafından kullanılabilir, ancak ekip, erişimin platformun tüm kullanıcılarına genişletileceğini garanti etti.

Crypto.com borsası, en büyük kripto değişim platformları sıralamasında 16. sırada yer alıyor. Günlük işlem hacmi 453 milyon doları aşıyor Resmi verilere göre her hafta yaklaşık 2 milyon kullanıcı platformu kullanıyor.

Son zamanlarda, borsa temsilcileri, uzun bir hazırlık süresinin ardından Singapur’un ulusal düzenleyicisi Para Otoritesinin (MAS), Crypto.com’a ülkede kripto ticareti faaliyetlerini yürütmek için bir lisans verdiğini bildirdi.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, premium saat şirketi Hublot’nun yönetiminin popüler Big Bang kronometre koleksiyonunun sınırlı bir sürümünü duyurduğunu bildirdi. Unico adlı serinin münhasırlığı, Bitcoin (BTC) dahil olmak üzere kripto para birimleri kullanarak bir aksesuar satın alma yeteneğinde yatmaktadır. BitPay ödeme sistemi ile ödeme imkanı sağlanmaktadır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu